Wpis z mikrobloga

Taka ciekawostka z USA, w stylu „moja córka studiuje prawo”. W okolicach czerwca pojawiają sie plakietki, bannery przed domami „Mój syn skończył liceum i dostał sie na studia”. Słynna amerykańska kultura sukcesu w pełnej krasie.

Czy zaczyna to robić sie popularne w Polsce?

#usa #ciekawostki
UberWygryw - Taka ciekawostka z USA, w stylu „moja córka studiuje prawo”. W okolicach...

źródło: IMG_4381

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@UberWygryw pan chyba żartuje, u nas to sąsiad psa by zabrał tam na wypróżnienie cobyś się za bardzo nie nacieszył. Wyobrażasz sobie równie popularne w stanach - tu mieszka matka żołnierza? Przecież porypy ze zlasowanymi mózgami by oblewali to czerwoną farbą bo Ahmedowi zimno w Bugu
  • Odpowiedz
@lajsta77 w polsce tez ludzie naklejaja rozne glupoty. Moze nie tak czesto ale jednak. Tyle samo mnie obchodzi czy czyjas corka skonczyla prawo co to czy ktos wedkuje, popiera lgbt, trumpa/bidena, byl w armii, czy lubi jakis park, lubi koty/psy/konie, czy jego samochod wspial sie na gore waszyngton a nawet to czy czasem wozi samochodem dziecko. Dlaczego akurat matki dumne ze swoich dzieci mialyby byc bardziej krytykowane niz reszta? Generanie to
  • Odpowiedz