Wpis z mikrobloga

Mazurek ze Stanowskim zrobili z tego kanału polityczny ściek oparty na fejkniusach, bredniach i szczuciu na innych. Dzisiaj Mazure broni tego PiSowskiego spotu, gdzie wrzucali zdjęcia randomowych murzynów na dworcu pod tezę "Oni już tu są". To co się tam dzieje w komentarzach przechodzi wszelkie pojęcie. Wychwalanie jakiś skrajnych nacjonalistycznych poglądów, pochwała rasizmu, w czasie transmisji live są też życzenia śmierci, gwałtu. Wszystko podsycane jeszcze przez PiSowskie boty.

Oczywiście mogą sobie robić taki kanał jaki chcą, zaangażować się politycznie po jednej stronie i monetyzować negatywne emocje, ale zastanawiam się, jak długo wytrzymają łączenie swoich nazwisk z takim czymś rozgarnięci ludzie, którzy razem z nimi tworzą ten projekt. Nie chce mi się wierzyć, że to mocne zaangażowanie polityczne kanału połączone ze szczuciem na innych ludzi nie przeszkadza takim ludziom jak Szczepan Twardoch, Tomasz Rożek, Tede, Tomasz Raczek...

#kanalzero #polskiyoutube #polityka #mazurek #stanowski
Amatorro - Mazurek ze Stanowskim zrobili z tego kanału polityczny ściek oparty na fej...

źródło: 2024-06-20_12h00_51

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Amatorro Tylko gdzie taki chociażby TeDe pójdzie. Zrobi sam swój kanał i będzie kręcił takie liczby bez całego zaplecza. Raczek to też bądź co bądź taki raczej niszowy kontent (w mojej subiektywnej ocenie).
Zamysł tego kanału był chyba taki żeby po drugiej stronie barykady od TVN jak tak patrzę na treści które się głównie oglądają. Krzysiu Stanowski świetnie rozumie jak można kręcić liczby wyświetleń i monetyzować nastroje społeczne.
  • Odpowiedz
  • 108
@Amatorro: komentarze z reguły są najlepszą wizytówką kanałów. A to jaki tam jest ściek (i jak plusowany) mówi wszystko, nie trzeba się w nic wgłębiać. I tak sobie z tym już zostaną na długie miesiące czy lata. Nie cofną tego procesu.
  • Odpowiedz
@Gours: Dlatego też twierdzę, że Ci wymienieni we wpisie autora postu bez takiej ugruntowanej pozycji na YouTube to nie mają za bardzo innej możliwości a na pewno są zadowoleni "że robota jest". Rożka nie zaliczam do tego grona bo On ma swój kontent od lat.
  • Odpowiedz
  • 1
Tylko gdzie taki chociażby TeDe pójdzie. Zrobi sam swój kanał i będzie kręcił takie liczby bez całego zaplecza. Raczek to też bądź co bądź taki raczej niszowy kontent (w mojej subiektywnej ocenie).


@1001001: A co powiesz o gościach? Ja bardzo ceniłem te wywiady, które z różnymi ludźmi w HateParku przeprowadzał Stanowski za czasów Kanału Sportowego. Dla mnie to była dziennikarska topka i zawsze się dobrze oglądało. Teraz w odpowiedniku tego
  • Odpowiedz
@Gours: w zasadzie to prawda. Nie wiem czy w obecnych czasach komentarze pod filmami związanymi z publicystyką cokolwiek znaczą innego niż nakierowanie na jedyny właściwy sposób myślenia [wg. właściciela danego kanału] przy możliwościach wpływania na ich ilość, treść i liczbę polubień poszczególnych. Tu jest lizanie torby Stanowskiemu i narracja pro PiS, anty PO, pod Pińskimi i innymi Lisami jest Kaczor be, PiS mafia i złodzieje, KO prawdziwa demokracja i miszczowie,
  • Odpowiedz
@ADVST: nie do końca. Kanał Sportowy co prawda oczywiście miał zabarwienie propisowskie przez Stanowskiego i Mazurka, ale tam w komentarzach były bardzo różne opinie. Byli zwolennicy praktycznie wszystkich partii. Teraz pozostała z tego tylko Konfederacja i PiS i to w najbardziej radykalnej odmianie.
  • Odpowiedz
A co powiesz o gościach? Ja bardzo ceniłem te wywiady, które z różnymi ludźmi w HateParku przeprowadzał Stanowski za czasów Kanału Sportowego.


@Amatorro: Mam tak samo. Przez długi czas to w ogóle myślałem, że Kanał Sportowy to jest kanał Stanowskiego a reszta jest tam przy okazji bo tylko niektóre HejtParki tam oglądałem. Każdy gość miał dużo czasu aby się wypowiedzieć. Kanału Zero to właściwie nie oglądam obecnie. Na początku trochę
  • Odpowiedz
@Amatorro: Ten kanał po prostu staje się kolejnym wcieleniem starego kanału Maxa Kolonki, po którym później przejęły wRealu24 i Media Narodowe. A teraz Kanał Zero.
Szkoda, bo mogli zrobić faktycznie bezstronny kanał informacyjny. Ale idą w stronę kolejnego prawicowego ścieku, pewnie sugerując się opiniami komentarzy z youtuba.
  • Odpowiedz
Mazurek ze Stanowskim zrobili z tego kanału polityczny ściek oparty na fejkniusach, bredniach i szczuciu na innych.


@Amatorro: Niemożliwe, kanał pisowski jest drugą republiką? Nikt tego nie mógł przewidzieć, absolutnie nikt.
  • Odpowiedz