Wpis z mikrobloga

Setki poradników, dziesiątki polecanych zestawów, cała masa filmików YT "jaki komputer wybrać"... a codziennie na tag przychodzą ludzie, którym jakimś cudem udało się złożyć najmniej opłacalny komp świata. No jak ostatnio zobaczyłem, że w roku pańskim 2024, chłop chce wydać pińcet zeta za i5 11 gen to myślałem, że się sturlam ze schodów.

Szkoda, że jak na reddicie, nie można podpinać linków albo wiki do danego tagu []Byłby spokój.

#pcmasterrace #komputery
L3gion - Setki poradników, dziesiątki polecanych zestawów, cała masa filmików YT "jak...

źródło: 9077eae71867b437cf54d44e68fd2ec8

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
No jak ostatnio zobaczyłem, że w roku pańskim 2024, chłop chce wydać pińcet zeta za i5 11 gen to myślałem, że się sturlam ze schodów.


@L3gion: Nie wszyscy muszą się znać. Napisz artykuł w formie poradnika, a na pewno będzie więcej tych, którzy nie popełnia takich błędów.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 6
Napisz artykuł w formie poradnika, a na pewno będzie więcej tych, którzy nie popełnia takich błędów.


@powsinogaszszlaja: No nie napiszę, bo to byłaby copy of a copy of a copy. Takich poradników są dziesiątki na pierwszej stronie Googla, tylko że ludzie robią zerowy research. O to mi chodzi.
  • Odpowiedz
  • 4
@L3gion: też mnie to #!$%@? mniemiłosiernie, codziennie te same nitki, wiem co czuli ludzie na elektrodzie XD

jeszce był ten co kompa składał i o każdą pierdołe zakładał inna nitke
  • Odpowiedz
@L3gion: wyuczona bezradność: po co samemu poświęcać czas na research skoro można zawołać jakiegoś anona który odwali robotę za nas ¯\(ツ)/¯ Bo ludzie nie mają nic lepszego do roboty tylko rzucać to co właśnie robią i szukać komuś "kompa do najnowszych gier za 4,5k" xD

Nie plusować, nie odpowiadać, niech to wymrze śmiercią naturalną.
  • Odpowiedz