Wpis z mikrobloga

#bieganie #biegajzwykopem
Mam pytanie, moze ktos doradzi. Od ~3 tygodni boli mnie kolano dokladnie w tym miejscu ( czarne na screnie ). Jakby sciegno? Boli glownie, gdy wychodze po schodach, ewentualnie, gdy siedze i podnosze noge. Zaczelo sie, gdy wymienilem buty na nowe, ale od nawet, gdy biegam w starych, to boli :(
Co jest powodem? Zla technika biegu? Biegam od marca i nigdy nie mialem problemow z tym miejscem..
krzykrzy1995 - #bieganie #biegajzwykopem
Mam pytanie, moze ktos doradzi. Od ~3 tygodn...

źródło: Screenshot 2024-06-20 at 10.46.43

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: Z tego co czytam to wygląda to na przeciążenie jak u mnie. Próbowałem 'biegać lepiej, poprawniej', a przeciążyłem nogę. W moim przypadku skończyło się na wizycie u fizjo, miesiąc bez biegania + ćwiczenia. Od tamtego czasu elegancko
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: U mnie też ból był tylko w jednej nodze, lewej. Prawą mam 'dominującą', i fizjo podczas badania stwierdził że prawa jest mocniejsza/mobilniejsza. U mnie ćwiczenia głównie były na dwugłowy/pośladki/core, bo tam miałem największe braki. Nazw niestety nie pamiętam, ale zakładam że znajdziesz coś na youtubie, wpisując 'trening z mini bandami'. Do tego też rollowanie.

Myślę że i tak najwięcej oprócz ćwiczeń, to dała przerwa. Bo na początku jak pojawił
  • Odpowiedz