• 140
@lepaq: Szczęsny śmieszek, ale jak graliśmy Czesioball, to sam w wywiadach opowiadał, że jesteśmy za slabi, żeby nie grać lagi tylko wyprowadzać piłkę od tylu.
@JPRW: @lepaq Szczęsnego to akurat nie ma co słuchać, bo mu się wydaje że nasza reprezentacja nie potrafi grać w piłkę.
Pogodzony z porażką już przed meczem. Słaby mental, toksyczny dla innych piłkarzy.
@JPRW: No ale miał rację, umiejętności indywidualne zawodników jakich wtedy posiadaliśmy nie pozwalały nam grać sobie technicznej piłki, szybkiego rozegrania po ziemi i płynnego przejścia piłki po wszystkich formacjach.
Nasza taktyka musiała się opierać na długich piłkach tylko problemem Czesioballa było to, że on nie chciał nawet tego. Taktyka na Argentynę polegała na tym, że będziemy 90 minut stać na własnej połowie i nikt ma nie wychodzić.
@Wynoszony: co ty #!$%@?. Szczęsny mówi że jest uzależniony od wygrywania, on gra na bramce i mu nie przeszkadza granie anty futbolu jeśli drużyna wygrywa. Ale napewno nie ma mentalności przegrywa
@Wynoszony o #!$%@? co za opinia. Dodaj jeszcze ze za dużo żelu na włosach i więcej sprzętu niż talentu. Dobrze wujku, wiemy się się znasz, ale nie komentuj już więcej
@Wynoszony @Wynoszony

Bo na codzień gra z ludźmi którzy potrafią grać więc ma rację i on trochę tam ratuje sytuację żeby nie było 6:0.