Wpis z mikrobloga

Mireczki, róbcie kopie zapasowe i uczcie się na moim błędzie :) Wczoraj zrobiłem aktualizację Iphone 15 pro do wersji chyba 17.5.1 i po aktualizacji całkowity brak reakcji ekranu na dotyk. Wcześniej totalnie nic się z telefonem nie działo, nigdy nie był w żadnym serwisie, bo nie minął nawet rok od kupna. Support Apple próbował pomóc, ale niestety pozostał reset do ustawień fabrycznych. I tym sposobem prawdopodobnie 12 tysięcy zdjęć z kilku lat pójdzie do kosza :D Chyba, że ktoś ma inne rady, to też chętnie przyjmę:) Twardy reset nie pomaga, iTunes pozwala jedynie na fabryczny reset - nie ma tam możliwości sprawdzenia aktualizacji/zainstalowania jej ponownie. #apple #iphone #ios
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@pekak: @Borunnar nie skupiłem się na chmurze, nie przeanalizowałem, nie połączyłem kropek, więc przez głupotę mogę stracić tyle zdjęć, ale głupotą też jest, że takie coś dzieje się na nowym telefonie:/
  • Odpowiedz
  • 0
@qwerzzz: a przypadkiem iCloud i synchronizacja nie są domyślnie włączone przy pierwszej kinfiguracji telefonu po zalogowaniu do Apple ID? I na pewno wyświetla komunikat jak się przekroczy limit i synchro się wyłączy. Musiałeś się na starcie na to nie zgodzić albo wyłączyć
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@pekak: teraz już pozamiatane, w każdym razie sprawdziłem iCloud i kilka zdjęć tam tylko jest, więc nie mam tej synchronizacji włączonej
  • Odpowiedz