Wpis z mikrobloga

@menstruacyjnakaszanka: papiez Polak byl wielkim, swietym czlowiekiem.Zrobil to dla nas. Wiedzial ze za te decyzje bedzie szkalowany, ale poswiecil swoje dobre imie dla nas, jak Jezus.

Liczyl ze murzyny w africa pozarazaja sie wszyscy nawzajem HIVem i bedzie spokoj.

Niestety terrorystyczne organziacje humanitarne zaczely ich leczyc i caly piekny plan w #!$%@?…

I teraz mamy co mamy
  • Odpowiedz
@menstruacyjnakaszanka: Co by złego nie mówić o papieżu to obarczanie go za epidemie hiva w Afryce to jedna z najgłupszym rzeczy. Tak murzyn nie zakłada gumy tuz przed stosunkiem bo mu papież zabronił a nie np ma braki w edukacji seksualnej czy przez prowadzone wojny gdzie dochodzi do licznych gwałtów...
  • Odpowiedz
JP2: seks pozamałżeński jest zły, prezerwatywy również
Murzyny: jebią się na prawo i lewo bez gum bo nawet łatwiej xd

Intelectual superior wykop user: WINA PAPIEŻA!

Tak wiem, odpowiadam na mema
  • Odpowiedz
papież wizjoner zabronił kondomów


@zwykly_szarak: @menstruacyjnakaszanka wiem, że to tylko mem, ale jak ktoś nawet jest antyklerykałem, a ma odrobinę refleksji i rigczu to zauważy, że obwinianie JP2 za AIDS w Afryce jest po prostu idiotyczne.
Czy papież wysłał agentów Watykanu, żeby blokowali/niszczyli transport prezerwatyw? Czy groził ekskomuniką czy jakąś klątwą? A poważniej, czy głosił "prezerwatywa zła, ruchajcie się ile wlezie każdy z każdym, byle bez gumy"?

Czy może jednak odwoływał
  • Odpowiedz