Wpis z mikrobloga

Moja karta do bankomatu postanowiła kopnąć w kalendarz z bliżej nie określonego powodu. W związku z czym pytałem w drogim mBanku czy można ową kartę odebrać samemu zamiast czekać w nieskończoność na to aż dojdzie pocztą(ostatni raz czekałem bite 2 tygodnie). Oczywiście że NIE MOŻNA. Wiec prosiłem o przyspieszenie, ponieważ pilnie potrzebuje zalatwić pewne sprawy. Pani zaoferowała wysłanie priorytetem. Na decyzję czy nowa karta zostanie mi wysłana priorytetem(jest to tak kosztowne dla banku ze do każdej takiej sytuacji trzeba zrobić nowe zgłoszenie i specjalista decyduje "czy mi sie nalezy" - nie moze o tym zadecydować pani na infolinii) mam czekać do 30 dni. ##!$%@? #kpinyzklienta
  • 5
@luk85: Alior sync ? Czy zwykły. Ten sync mnie kusił, ale wprowadzili płatne konto. No i z mBankiem jestem od wielu lat a to ułatwia wziecie kredytu.

@viejra: On a materialne placówki, i to w krakowie chyba nawet dwie, a jedną w pełni funckjonalną na pewno.
@Floyt w normalnym aliorze, jak zgubisz to ci dadzą noname, pozniej odbierasz z nazwiskiem lub przysyłają pocztą. A synca też mam, dlaczego by miał mieć płatne? Przecież free jest, tylko zmienili regulamin cashbacka, trzeba mieć wypłatę na konto lub jakieś saldo chyba 1500zł, ale reszta jest darmowa, pozatym 10 bezpłatnych przelewów natychmiastowych, dlatego go właśnie założyłem.
@luk85: Bede musiał zadzwonić do aliora czy w syncu tez robią tak z kartami.

A co do opłat ktoś płakał na wykopie ostatnio że 8zł to kosztuje jesli nie ma się jakiś tam wpływów lub zakupów, a to jak dla mnie za dużo.