Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim. Chciałem zapytać o stronę rowerowyrownik.pl
Prowadzę swój rowerowy kanał na YT i chciałbym trochę mocniej nakręcić ludzi na zabawę w kwadraty.
Pomyślałem o stworzeniu strony z miesięcznym rankingiem zdobytych kwadratów by bardziej zaangażować społeczność, ale widzę że strona rowerowyrownik robi w zasadzie bardzo podobne rzeczy. Podejrzewam, że Twórcą jest ktoś z wykopa i chciałem dopytać samego Twórcy i społeczności czy to byłby duży nietakt gdybym stworzył taką stronę samemu czy być może Twórca byłby chętny na połączenie sił by nieco wspólnie odświeżyć szatę graficzną, zautomatyzować i pododawać kilka pomysłów.
Zabawa jest świetna i myślę, ze z jej pomocą można robić super rzeczy.
#kwadraty #rowerowyrownik #rower
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@sargento: sorry cięzko było mi się połapać na stronie. Teraz widzę, że na głónej w regulaminie była prośba o niedodawanie hashtagu. Czytałem FAQ dotyczące kwadratów i przez to mi umknęło. Gdybym mógł to poprawił bym to. Myślałem, że taguje stronę.
  • Odpowiedz
i społeczności czy to byłby duży nietakt gdybym stworzył taką stronę samemu czy być może Twórca byłby chętny na połączenie sił by nieco wspólnie odświeżyć szatę graficzną, zautomatyzować i pododawać kilka pomysłów.


@wyrzyktm: strona rowerowyrównik, a właściwie podstrona z kwadratami z założenia była miejscem gdzie ludzie ze społeczności #rowerowyrownik zbierają kwadraty razem i osobno. Kiedy kwadraty stały się mega popularne, masa ludzi spoza wykopu pozakładała tu konta, większość
  • Odpowiedz
  • 1
@cult_of_luna: Domyślam się, że największy hype na kwadraty był jakiś rok - dwa lata temu, ale bardziej myślałem typowo o zabawę z widzami i ewentualnie ludźmi, którzy też złapaliby bakcyla dzięki filmom. Nie ukrywam, że najłatwiej by było mi stworzyć własną stronę pod swoje potrzeby, ale z drugiej strony nie chce też być niegrzeczny wobec Twórcy strony rowerowyrownik bo to trochę wwyszłoby tak jakbym zrobił to samo i chciał zabrać
  • Odpowiedz
@wyrzyktm: tu już niech się wypowie twórca (nie pamiętam już kto to, bo bym go zawołał). Weź tylko pod uwagę że wciąż mówimy o dwóch różnych rzeczach - strona rowerowyrownik ze statystykami zbiera informacje z tagu #rowerowyrownik. Jeśli chciałbyś zrobić coś konkurencyjnego, musiałbyś się wbić w API wykopu żeby to przechwytywać i zamknąłbyś się na ludzi z zewnątrz. Z kolei podstrona z mapą i statystykami kwadratów jest
  • Odpowiedz