Wpis z mikrobloga

Tagowi wyjadacze, pytanie mam. Co dalej? ( ͡º ͜ʖ͡º) 100 lvl wbity, wilki prawie skończyłem, obecnie to sobie pizgam pity i staram się skleić eq, ale no właśnie. Co dalej? ( ͡º ͜ʖ͡º) Trochę zaczynam rozumieć to narzekanie na tagu na nudę bo po ponad 200h łącznie zaczyna mi się powoli nudzić. Zostaje robienie pitow, dungow, drzewo szeptów, ogarnąć eq żeby ubić echo Lilith i w sumie to tyle? Trochę liczyłem na magiczne WOW po przekroczeniu tego 100 lvl, ale wow za bardzo nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°). Grać dalej mi się chce, ale trochę straciłem cel. Zostaje teraz czaić się na duriela i myślą, że po 10000 razie dropnie mi kosa, ale no, do końca sezonu niecałe 2 miesiące więc w 1/3 sezonu już nie ma co robić xD no #!$%@?. Maxujecie postać, robicie pity, cisniecie z eq i postacią by ubić echo czy na spokojnie sobie gracie, a na echo czaicie się pod koniec sezonu?

#diablo4
  • 6
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: no to już pograne masz. Teraz to ewentualnie maxować pity, zobaczysz ile jesteś w stanie zrobić, ubijać uber bosy, no i ladder jeszcze jest. Tak o to celu w gruncie rzeczy nie ma. Jedynie pokazanie sobie że sam jesteś w stanie tłuc mobki lvl 200 i tyle.
  • Odpowiedz
@Chuopijak no też mi się tak wydaje... Na razie 100 necro, eq zrobione z gówna, a obecnie lecę z pitami i na razie prawie 40 i lecę dalej. Już teraz mi siada dmg po pół banki, jak zrobię eq to już będzie izi pizi gra. Mógłbym zrobić druida pod tornado wolfa, ale czy mi się chce?
  • Odpowiedz
@krzysiomisio +/- 40, ale nie sprawdzałem dalej bo mi się nie chciało już. Eq staram się złożyć jakoś xD ale te 40 pity to trochę przelatuje xD bez większej spiny. Tak do 5 min mi schodzi. Wczoraj wziąłem różowa (90 rouge) na pita bo z 5x się #!$%@? XD i pit polegał na czyszczeniu mobow, osoanianiu i podnoszeniu jej xD nigdy więcej nim nie wbije tego 100 xDDD
  • Odpowiedz