Wpis z mikrobloga

#motoryzacja ##!$%@?

Za każdym razem jak skądś wrócę autem to widzę kolejne wgniotki (na nowym aucie jak się coś pojawi to od razu widać) od #!$%@? drzwiami przez sąsiadujących na parkingu kierowców. Ludzie kompletnie nie patrzą co robią jak wsiadają lub wysiadają? Nigdy nie #!$%@? nikomu drzwiami, jak jest mało miejsca to zawsze kładę dłoń na krawędź drzwi żeby nie doszło do bezpośredniego styku, a ludzie to jebią na oślep no bo żeby zrobić wgniote drzwiami to trzeba #!$%@?ć. Nikt nic nie szanuje.
  • 24
  • Odpowiedz
  • 5
@macieyy chłopie, jak jeszcze jeździłem poprzednim gruzem to baba bez pardonu zaparkowała obok mnie suvem (siedziałem w aucie) i #!$%@? drzwiami jak wychodziła. Na szczęście gruzin miał takie plastikowe wstawki na drzwiach i te jej się po prostu odbiły. Sprułem się do niej czy jest #!$%@? to zaczęła #!$%@?ć, że wiatr zawiał a ma ciężkie drzwi i poleciały XD, akurat.
  • Odpowiedz
@Damntrain: tak właśne jest. Ludzie są #!$%@? i mają innych w dupie. Też dwa auta od nowości miałem w krótkim czasie obite na drzwiach. Teraz mam jeszcze dodatkowo przy bagażniku odprysk, bo pewnie jakiś zjeb wózkiem czy #!$%@? wie czym #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Damntrain: stawaj na 2 miejscach ¯\(ツ)/¯

Jak nie robisz tego pod samym wejściem tylko gdzieś dalej to nikt się nie #!$%@?. Raz tylko miałem sytuację, że sebiks się spruł, uśmiechnąłem się tylko z politowaniem.
  • Odpowiedz
Jak nie robisz tego pod samym wejściem tylko gdzieś dalej to nikt się nie #!$%@?. Raz tylko miałem sytuację, że sebiks się spruł, uśmiechnąłem się tylko z politowaniem.


@trololo55: a potem ten "sebix" okazał się zwykłym człowiekiem który skarżył sie na wykopie że ludzie to debile bo parkuja na dwóch miejscach, a jak im zwrócisz uwagę to się tylko głupio uśmiechają.
Koło życia xdd
  • Odpowiedz
@Damntrain: miałem identyczną sytuację, jadłem sobie hot doga w aucie na stacji, suv podjechał, baba wysiada i jeb drzwiami w moje , mówię co Pani robi a ona że nie widziała XDDD nawet przepraszam nie usłyszalem, na szczescie nie bylo sladu albo na nieszczecie nie bylo sladu bo nie było do czego się przyj3jb4ć.
  • Odpowiedz
@Damntrain z miesiąc temu lekko jebnalen drzwiami w inne auto, w sumie to nie ja, a wiatr by drzwi miałem uchylone. Zostawiłem kartke, gość zadzwonił o powiedział że szkoda że więcej ludzi nie robi jak ja xD #!$%@? akcja, ale od tej pory gdy go widzę pod blokiem to z daleka mówi mi cześć i się ze mną wita xD w sumie to przez #!$%@? drzwiami zjednalem sobie sąsiada xD
  • Odpowiedz
  • 0
@zielony_goblin i oto właśnie chodzi. Ja też jakbym coś komuś uszkodził to zostawiam numer i po temacie, to normalne i często właśnie ktoś powie "a #!$%@? tam, w sumie się nic takiego nie stało". Wiesz, dobra wola i chęci czasem wyzwalają w ludziach taką empatię, no chyba że rozwalisz komuś pół auta to nie XD
  • Odpowiedz
@Damntrain gość sam powiedział, że jakby nie karta to by nie zauważył. Nie no, to była 3-4 cm wgniotka, ale była. Zostawiłem kontakt, zrobił z OC i #!$%@?. Czasu nie cofnę, ale jak już się coś zrobiło to warto wziąć za to odpowiedzialność
  • Odpowiedz