Wpis z mikrobloga

@patoologiaa tych gier nawet nie wliczaj. raczej nikt ci nie kupi z kontem a jak juz ktos taki sie znajdzie to te 200 gier pewnie stare jak swiat, pojedyncze sztuki beda cos warte
  • Odpowiedz
@yee__: O kurde, mamy tu jasnowidza - a może koleś same nowości po 250+ PLN kupował? Niejeden by takie, a nawet i słabsze konto, przytulił.
@patoologiaa: Digital czy z napędem?

Przecież sam Edge (używka) to pewnie ~600 PLN. Strzelam, że cena za ten zestaw to coś w okolicach fabrycznie nowej, gołej konsoli, jak nie ciut więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@yee__: gry są od rarytasów po gry typu helldriver , GOW , ASASYNY, jest tam dużo nowych gier xD mogę Ci dać bibliotekę na prv () @yee__ @krystekw2 spoko robię rozeznanie EDGE jest nowy xD nie grałem na nim ani razu xD @Smash z napędem, no tak gry są mega różne, ale nie typu 200 gier z PLUSA , mam 1gb neta więc kupowałem
  • Odpowiedz
@Smash nikogo nie interesuje za ile kupowal a ile sa warte obecnie. sam nie wierzysz w co piszesz, ile tych nowosci ktore utrzymuja cene mogl kupic przez ostatnie dwa lata, ile w ogóle tych gier wyszlo? W 200+ znajdzie sie sporo smieci za ktore ludzie nie beda chcieli placic bo w to nie zagraja. oczywiscie znajda sie tez pewnie dobre tytuly. zawsze bylo ciezko sprzedac i odpowiednio wycenic. teraz sprzeda konto a
  • Odpowiedz
@patoologiaa to teraz musisz trafic na kogos kto stwierdzi ze ma czas zeby to ograc i odpowiednio zaplacic, bo raczej nie chodzi ci o to zeby oddac za pol darmo skoro mowisz ze masz duzo nowych gier ale moge sie mylic
  • Odpowiedz