Wpis z mikrobloga

Mirki #pomocy. W piątek znalazłem się na SOR a potem na oddziale Szpitala w #pulawy. Miałem wyjść w poprzedni wtorek ale sprawy lekko się skomplikowała i leże na oddziale do tej pory i wszystko wskazuje na to, że nieprędko wyjdę.
Przy sobie mam to co na sobie. W tym chodzę i śpię. Wracałem ze służbowego spotkania. Wysiadłem na stacji #pulawy Miasto i prosto na SOR.
Nie mam bliskiej osoby, która mogłaby mi przywieźć jakieś dodatkowe rzeczy a pieniądze na karcie, której używam do płatności telefon mam w wysokości ponad 20 zł. Nie mam możliwości przelewu z konta na konto bo nie mam aplikacji do tego banku. Jeżeli znalazła by się dobra duszyczka to potrzebowałbym:dwie pary spodenek, dwie pary koszulek, dwie pary majtek/bokserek, skarpetki, mydło w kostce. W szczególności zależy mi również na karcie Apple Gift za 50 zł bo chyba dzisiaj kończy abonament na Apple One i nie będę miał dostępu do 240 GB danych) i będzie się, odnawiać ( można kupić praktycznie w każdym elektromacie i przydałaby się jakaś gotówka 100-150 zł, żebym miał w zapasie. Zwrócę wszystko wyprane i czyste po powrocie do domu InPost czy Orlen Paczka albo jakąś inną formą ale jeszcze kilka dni muszę tu pogościć. Tak więc jeśli może będziesz jechać trasą #warszawa - #lublin Jeżeli masz ochotę pisz priv. Ustalimy szczegóły.

#pomocy #wykoppomaga #pomoc #pulawy #szpital #choroby
gniewnypolak - Mirki #pomocy. W piątek znalazłem się na SOR a potem na oddziale Szpit...

źródło: IMG_3352

Pobierz
  • Odpowiedz