Wpis z mikrobloga

Ludzie są tak głupi. Jak czytam, że ktoś dwa razy wziął ślub z tą samą kobieta/mężczyzna albo, że wybaczają zdrady i inne takie głupoty to naprawdę zaczynam myśleć, że ludzie dzieła się tylko na dwie kategorie - ci co są ciągle dymani i dymajacy nie ma nic pomiędzy

#przemyslenia #gownowpis
  • 25
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: frajerstwem jest dać szansę trzecią, a nie drugą, te szanse to tylko statystyka a nie studium konkretnego przypadku, głupie stwierdzenie że wszyscy, którzy popełnili błąd, są skazani na jego powtarzanie. Że raz się spóźnisz do pracy to już masz łatkę spóźnialskiego. Coś tak samo jak z więźniami, jak raz trafisz to szansa że znowu tam trafisz rośnie, ale nikt nie bierze pod uwagę że mogłeś trafić tam za niepłacenie
  • Odpowiedz
frajerstwem jest dać szansę trzecią, a nie drugą, te szanse to tylko statystyka a nie studium konkretnego przypadku, głupie stwierdzenie że wszyscy, którzy popełnili błąd, są skazani na jego powtarzanie. Że raz się spóźnisz do pracy to już masz łatkę spóźnialskiego. Coś tak samo jak z więźniami, jak raz trafisz to szansa że znowu tam trafisz rośnie, ale nikt nie bierze pod uwagę że mogłeś trafić tam za niepłacenie mandatów, alimentów, zwykła
  • Odpowiedz
@bregath: Ludzie popełniają błędy, a twoje wytykanie palcem i oscentacyjne odcinanie się od nich nie czyni cię lepszym. Powodzenia w znalezieniu kogoś, kto nigdy się nie potknie
  • Odpowiedz
Jak czytam, że ktoś dwa razy wziął ślub z tą samą kobieta/mężczyzna albo, że wybaczają zdrady i inne takie głupoty to naprawdę zaczynam myśleć, że ludzie dzieła się tylko na dwie kategorie


@ZenujacaDoomerka: Ci co mają wywalone na takie teksty i Ci co myślą że tak robi więcej niż nie wiem, 1% społeczeństwa xD
  • Odpowiedz
@KingaM: potknąć się a bezrefleksyjnie pójść dawać dupy / wyruchać inną to nie jest żaden przypadek / wypadek / incydent tylko zamierzona akcja. Nie da się upaść i przypadkiem wpaść cipą na #!$%@?ą / #!$%@? wpaść do cipy.

oscentacyjne odcinanie się od nich nie czyni cię lepszym.


@KingaM: jeśli wiem, że moja decyzja może komuś zaszkodzić / wyrządzić krzywdę to staram się tego nie robić, ewentualnie wcześniej informuję, że coś będę robił, żeby druga osoba mogła
  • Odpowiedz
@KingaM:

Ludzie popełniają błędy, a twoje wytykanie palcem i oscentacyjne odcinanie się od nich nie czyni cię lepszym. Powodzenia w znalezieniu kogoś, kto nigdy się nie potknie

sorry ale brzmi jak cope osoby, która została zdradzona i została z tym partnerem. w jaki sposób moje odcięcie się od osoby, która mnie zdradziła czyni mnie NIE LEPSZYM od osoby, która zdradziła? potrafiłbym wybaczyć wiele, wiele potknięć. ale zdrada to nie potknięcie.
  • Odpowiedz