Wpis z mikrobloga

Guten Morgen, privjet. Witamy w Europie, na kontynencie gdzie mleko i manna spada z nieba. Drażni was, fajnopolaki skrajna prawica i podejrzewacie ją o kontakty z Putinem xD no cóż, dla mnie to jeden z większych sukcesów obecnym elit europejskich, żeby jakiekolwiek podejrzenia o pro-rosyjskość przesunąć na partie prawicowe, bo ktoś kiedyś w 2019 na swoim Twitterze udostępnił post ze sputnika, w jakiej proporcji mieszać wodę ze spyrolem.

Tymczasem, elity europejskie, żeby zniechęcić ludzi do głosowania na skrajną prawicę wpadły na doskonały pomysł i teraz każdemu przybyszowi spoza UE nasra pieniędzy do łapy, z kasy Europejskiego podatnik. To genialny pomysł, a zarazem sukces i dowód na brak odklejenia i powiązań z Putinem czy puchatkiem europejskich elit. PO wywołaniu kryzysu migracyjnego, energetycznego, walce z rolnictwem i przemysłem, żeby zredukować, europejskie zawrotne 7% emisji co2, teraz przychodzą idee, które przeciętnemu zjadaczowi chleba, w Europie, pokazują, że destabilizacja kontynentu w brukselskich gabinetach wcale nie osłabia gospodarczo całej Europy i wcale nie jest na rękę Rosji, Chinom i Ameryce( tak, tak. Silna gospodarczo Europa nie jest na rękę wujkowi samowi) a jej elyty wcale nie mają dziwnych powiązań. No ale coż, taki mamy klimat, a że tak europejski wyborca wyruchany chce być to już na to nic nie poradzimy, ważne, co celebryta u wojewódzkiego powie, a że oddajemy resztki niezależności gospodarczej i destabilizujemy się społecznie to inna sprawa, ważne że prawactwo nie rządzi.

#bekazlewactwa #polityka
  • 41
  • Odpowiedz
mnie to drażni dzielenie Polaków oraz brak szacunku do mojego społeczeństwa. Dlatego robię porządne, soczyste HA TFU na każdego kto tak robił. Łap i ty.


@aarahon: wszyscy ludzie tak działają na całym świecie. Przypominam tylko tyle, że to lewica od kilkudziesięciu lat robi pranie mózgu za gruby hajs (prawica nie ma aż takich wpływów, pomijając pojedyncze epizody). Wiń lewicę, ktora ciągle podwyższa podatki i przysyła ludziom gwa łcicieli oraz inrzynieruf.
  • Odpowiedz
Drażni was, fajnopolaki skrajna prawica i podejrzewacie ją o kontakty z Putinem xD


@WojciechM-ce: Chcesz potwierdzone przypadki finansowania partii skrajnie prawicowych w Europie przez Rosję?
Skrajna prawica mówi głosem Kremla i to jest przyczyna dlaczego jest podejrzewana.
  • Odpowiedz
wszyscy ludzie tak działają na całym świecie.


@MajorKusiol: ale nie ja. Ha tfu na prawactwo, ha tfu na lewactwo ale od Polaków wara. Żadnego "fajnopolactwa", żadnego podziału na lepszą i gorszą Polskę.

Przypominam tylko tyle, że to lewica od kilkudziesięciu lat robi pranie mózgu za gruby hajs (prawica nie ma aż takich wpływów, pomijając pojedyncze epizody).


@MajorKusiol: tak, tak, lewica robi pranie mózgu. Nie bij geja, nie odnoś się do
  • Odpowiedz
ale nie ja. Ha tfu na prawactwo, ha tfu na lewactwo ale od Polaków wara. Żadnego "fajnopolactwa", żadnego podziału na lepszą i gorszą Polskę.


@aarahon: żadnego fajnopolactwa, ale o nich złego nie powiesz, za to o prawicy chętnie. Sorry, ale trzeba powiedzieć prawdę o fajnopolakach.

tak, tak, lewica robi pranie mózgu. Nie bij geja, nie odnoś się do niego z pogardą, niech chodzi sobie po ulicy bez obawy że zostanie pobity
  • Odpowiedz
Sorry, ale trzeba powiedzieć prawdę o fajnopolakach.


@MajorKusiol: jak już mówiłem - ha tfu na sowiecką agenturę dzielącą nasz naród.

Natomiast lewica zmuszała do tolerancji, specjalnych przywilejów dla homo i transów, stworzyli politykę bycia ofiarą


@MajorKusiol: nie, to prawacy piszą że coś takiego ma miejsce.

Zostali tak samo wychowani przez lewicę, jak i prawicę, bo to zwykłe dzieciaki, którzy zwykle robią d3bilizmy, tak jak ty i ja robiliśmy to w
  • Odpowiedz
@aarahon: Polacy sami dzielą Polaków. Podziękuj fajnopolakom.

nie, to prawacy piszą że coś takiego ma miejsce.


Ok hipokryto który zakłamuje rzeczywistość. A ostatnie zdanie już dobitnie pokazuje, że masz szalet w miejscu mózgu. Czarna.
  • Odpowiedz
@WojciechM-ce: smutnokacap co od 7 rano odpalony xD
Typie, ty przekaż kamandirowi, że w Polszy różnie może być, nawet geje mogą się trafić, ale kacapy i kacapscy zdrajcy lądują na gałęzi i tyle.
Niech da znać do Ołgino, żeby mu jakieś inne skrypty przysłali, bo ten... no nie zadziała.
  • Odpowiedz
Polacy sami dzielą Polaków. Podziękuj fajnopolakom.


@MajorKusiol: pokażesz przykład? xD

Ok hipokryto który zakłamuje rzeczywistość. A ostatnie zdanie już dobitnie pokazuje, że masz szalet w miejscu mózgu. Czarna.


@MajorKusiol: czyli coś tam skomlesz że to lewactwo jest winne ale nie potrafisz wskazać jednego przykładu na to? xD Żałosna propaganda.
  • Odpowiedz
  • 0
@WojciechM-ce: #!$%@? tam, Braun i le pen by weszli Putinowi tak głęboko w dupe ze im line do asekuracji by trzeba było zamontować. Masz przykład na Orbanie. Ich jedyną zaletą było i wciąż jest to, że nie rządzili - nie odbierajmy im tej zalety.

Pomijam już fakt, że porównywanie bierności zachodnich polityków do aktywnych działań pro rosyjskich opartych na wywieranie nacisku na Ukrainę i negowanie ruskich zbrodni to taki fikol że
  • Odpowiedz