Wpis z mikrobloga

  • 0
@Wink też mnie to dziwi, myślałem, że na razemkow to femboye głosują głównie czyli ludzie z avatarami anime a tu takie zaskoczenie.
  • Odpowiedz
@Fortyk Polacy też mieli kiedyś mnóstwo państw, Wielkie Księstwo Poznańskie, Republika Krakowska, Królestwo Kongresowe

Gdyby tylko jakiś potężny umysł potrafił odpowiedzieć na pytanie czemu ich to nie satysfakcjonowało.

Poza tym w jakim niby sensie Jordania jest państwem Palestynczyków? Chyba, że przyjmujemy logikę, że jeśli jakiś kraj zalewa fala migracji to państwo staje się własnością uchodźców.
  • Odpowiedz
nie żeby coś, ale tak się składa, że Palestyńczycy nie mają swojego państwa


@witajswiecie: wg Izraela państwo palestyńskie nazywa się Jordania. Na 11 mln mieszkańców 2,7mln to palestyńczycy.
  • Odpowiedz
Strefa Gazy

Autonomia Palestyńska


@Fortyk: To nie państwa, a strefy autonomiczne pod kontrolą Izraela. Co do Jordanii to nie wiem, masz jakieś źródło?
  • Odpowiedz
Ból dupska o razem ludzi z awatarami z chińskich bajek się nie kończy xD


@Wink: Jaki ma związek avatar z tematem? xD Prędzej nie kończy się wasz neuropkowy ból dupy o cokolwiek, co ma w sobie chociaż promil patriotyzmu lub krytyki antypolactwa. Nie popierać nielegalnych imigrantów nieznanego pochodzenia, no kto to widzioł....
  • Odpowiedz
@hikashi:

Nie popierać nielegalnych imigrantów nieznanego pochodzenia, no kto to widzioł....


Ale Razem też ich nie popiera, wskazanie na pushbacki, niemożność złożenia wniosku o azyl, wstrzymywanie opcji pomocy (zwłaszcza na początku kryzysu na granicy, gdzie jeszcze można było podjąć bardziej humanitarne działania) czy alternatywne metody radzenia sobie z kryzysem, jak choćby akcje informacyjne na krajach w których migrantów się zbiera.

A kwestia avatara to żart oparty o to, co się
  • Odpowiedz