Wpis z mikrobloga

Nie mogę #!$%@? z wpisów które tu czytam. W jeden dzień Probierz i kadra od gości, którzy przegrali ale po walce (co nie było takie pewne, patrząc na nasze eliminacje i kupę w gaciach z Albanią i Czechami) stają się nieudacznikami, którzy #!$%@? z najsłabszą od 40 lat(to z jednego wpisu, nie wiem skąd #!$%@? ziomek wziął te lata XD) Holandią. Argumentują takie wysrywy tym, że starzy Słowacy ograli złote pokolenie Belgów(to też z jednego wpisów XD) a Rumunia ograła Ukrainę(porównanie Ukrainy z Holandią samo nasuwa, ile IQ ma osoba pisząca takie rzeczy)

Starsi i mądrzejsi w wierze, którzy wypluwają takie bzdury, zobaczyli wynik Słowacji i Rumunii(nie posądzam ich, że te mecze oglądali) i oczekują, że pewnie na 10 meczów z Holandią, 7 wygramy, 2 zremisujemy, 1 przegramy.

Ludzie, #!$%@?, Słowacy z Belgią myślę, że by przegrali na wspomniane wyżej 10 spotkań z 7. Nawet w tym meczu Słowacy, którzy grali lepiej niż my z Holandią, mieli furę szczęścia. Spalony Lukaku, ręka i anulowanie gola, wybicie sprzed linii bramkowej to tylko przykłady jak się to mogło skończyć.

Idioci zobaczyli wynik, i #!$%@?, oczekują że Polacy z Salamonem na obronie, Romanczukiem w srodku pola będą #!$%@? Holendrów dominować XDXDXD Zaczęły się mistrzostwa i zaczął się wysyp zjebów udzielających się na tagu. Ciekawe jakie mielibyście zdanie, gdyby Słowacy nie dowieźli wyniku, a Świderski strzeliłby na 2:2 wczoraj. Oglądajcie całe mecze a nie #!$%@? skróty.

Nie jestem fanem ,,zwycięskich remisów/porażek" ale nie miałem i nie mam żadnych oczekiwań wobec tej repki na tym euro. Fanem Probierza, nie byłem, jak i nie jestem fanem polskiej myśli szkoleniowej, ale prawda jest taka, że od czasów Sousy potrafiliśmy chociaż trochę podjąć rękawicę i nie grać jak za 711 (piszę ,,chociaż trochę" bo mecze za Sousy z Hiszpanią/Anglią wyglądały o niebo lepiej niż ten wczoraj z Holandią)

Reasumując, trochę chłodnej głowy

Tyle ode mnie.

#mecz #reprezentacja #kadra
Emes63 - Nie mogę #!$%@? z wpisów które tu czytam. W jeden dzień Probierz i kadra od ...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emes63: Najsłabsza Holandia od 40 z parą najlepszych ŚO na świecie, Simmonsem który za chwilę pójdzie za 100 baniek, Frimpongiem, Malenem, Gakpo, Dumfriesem czy Zirkzee, przecież od nas to by chyba tylko Szczęsny dostał do nich powołanie, resztę to by wyśmiali.
  • Odpowiedz
  • 1
@matthewonthego:
No mieliśmy i co XD Słowacy nie mieli farta których tak tu niektórzy wychwalają? No mieli. Ciekawe czy w Słowacji oczekują, że Słowacy będą wrzucać Belgów na karuzele co mecz XDDD
  • Odpowiedz
@Emes63 wystarczy że Koeman wystawia Zirkzee zamiast parodysty Depaya i mamy 3:1 do przerwy - mieliśmy fuksa jak #!$%@? że Holendrzy nie potrafili kończyć tych sytuacji

Nasza gra w destrukcji nie istnieje, a gra z piłką jest jeszcze gorsza, maksymalnie 3 podania do przodu i aut, piłka parzy nie da sie tego oglądać
  • Odpowiedz
  • 1
@FerdekM

@Emes63: Najsłabsza Holandia od 40 z parą najlepszych ŚO na świecie, Simmonsem który za chwilę pójdzie za 100 baniek, Frimpongiem, Malenem, Gakpo, Dumfriesem czy Zirkzee, przecież od nas to by chyba tylko Szczęsny dostał do nich powołanie, resztę to by wyśmiali.


Zieliński by się załapał xD
  • Odpowiedz