Wpis z mikrobloga

Cześc może jest ktoś bardzo mądry z tagu #elektronika #rtv kupiłem babci radyjko grundig music gs 7000 dab+ i niestety ale radio gra na zasilaniu ok 10 sek a potem jakby gaśnie dźwiek i cisza i nie da się tego przywrócić. Coś jest zepsute nie wiem co. Chciałem oddać na reklamację ale sklep powiedział żebym sobie zostawił i wyśle drugie. No i dostałem drugie i działa. Ale te pierwsze chciałbym naprawić, bo to porządne radyjko i akuratne do pracy by mi sie przydało. Wiecie czego te gaśnięcie dźwięku po kilku-kilkunastu sekundach jest objawem? Dziękuję za odpowiedź. #radio #majsterkowanie
ahlo - Cześc może jest ktoś bardzo mądry z tagu #elektronika #rtv kupiłem babci radyj...

źródło: grundick

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie czego te gaśnięcie dźwięku po kilku-kilkunastu sekundach jest objawem?


@ahlo: zepsucia się radyjka.

Np uszkodzenia układu wzmacniacza audio (łapie zwarcie i się wyłącza).
Albo zepsucia się układu zasilania (niskiej mocy dla tunera/lcd działa, a dla końcówki mocy audio
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@hrumque: nie wiedziałem, że jest to aż tak zaawansowane, bo jakiś pierdyczek bym sobie wymienił i przylutował raczej. Ale jak dla Pana Zenka mam 50 zł zapłacić i będzie na koniec dnia się cieszył że ma co do miski włożyć to chyba nie ma co kalkulować.
  • Odpowiedz