Wpis z mikrobloga

Halo czemu się wszyscy tak jarają tym ubiorem chłopa z Polski? Imo ma na sobie zwykły garnitur, jedyne co jest tam "nadzwyczajnego" to kamizelka, bo one nie są dość popularne, ale takto wygląda jak zwykły facet na jakimś weselu. No ale ja się nie znam na #modameska więc proszę o jakieś wyjaśnienie (ʘʘ)
#mecz
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ponton

@xPekka: byłeś kiedyś na weselu? nikt tak nie wygląda

Byłem, i oprócz wujkow w koszulach z krótkim rękawem to większość młodych facetów wyglądała podobnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Hahaahahaha:

chłop się zestal

zesrałem się bo zapytałem co jest nadzwyczajnego w jego ubiorze, podkreślając jeszcze że nie znam się na modzie i proszę o wyjaśnienie? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@mikesh_w: beżowe to częsty widok, a szyte na miarę to może nie, ale jak kupowałem w sklepie z garniturami to od razu gość mnie pomierzył i wysłali to do krawcowej żeby było bardziej dopasowane do mnie
  • Odpowiedz
@mikesh_w: ludzie przede wszystkim nie potrafią w 99% odróżnić czy garnitur to retail, mtm, czy szycie na miare, więc o czym mówisz? po prostu w naszym kraju nie często widzimy dobrze i elegancko ubranych ludzi, stąd zdziwienie typowego obywatela
  • Odpowiedz
@xPekka: Też tego nie ogarniam. Nie ma tam nic nadzwyczajnego, a kolor garnituru mi się zwyczajnie nie podoba. Uważam, że sporo szumu pochodzi od blogera mr.vintage, który wraz z bodajże Lancerto dokonał tego "glow upu".
  • Odpowiedz