Wpis z mikrobloga

Zgaduję, że nie poprzesz tego, żadnym źródłem? Mamy Ci na słowo uwierzyć? Bo ja nie słyszałem o żadnych świadczeniach dla uchodźców z Ukrainy(bo chyba tylko oni mogą liczyć na łaskawość RP), które byłyby wprowadzone po 2022 roku.
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: I znowu ani szczegółów ani źródła. Z postu na post stajesz się coraz mniej wiarygodny i pogrążasz się.Jaką dyrektywę, kiedy i źródło. Nie jakieś prorosyjskie tylko polskie źródło. Czyli media antypapieża z Torunia nie wchodzą w grę. Media braci Karnowskich również nie.
  • Odpowiedz
@tom-bombadil-inny: Haha, ile tam dostajesz przelewów z Rosji za sianie dezinformacji? Ale odpowiem Ci. Niech stracę. :) Chodzi o DYREKTYWĘ PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2024/1346 z dnia 14 maja 2024 r. w sprawie ustanowienia norm dotyczących przyjmowania osób ubiegających się o ochronę międzynarodową, którą TUSK zgodził się implementować. A źródło w polskich mediach? Świeżutki PAP (https://www.pap.pl/aktualnosci/minister-dziemianowicz-bak-o-dyrektywie-azylowej-rozpoczynamy-renegocjacje) wystarczy, gdzie MINISTRA z rządu ryzego #tusk mówi o konieczności jej renegocjacji?
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Typowa zagrywka: złodziej krzyczy "łapać złodzieja".
Tym razem podałeś źródło, więc ostatni raz odpowiem Ci:
1. Nie zamierzam czytać dyrektywy która ma ponad 30 stron - jeszcze nie oszalałem.
2. W podlinkowanym artykule PAP, Dziemianowicz-Bąk wyraźnie informuje, że sytuacja ta jest nie do wyobrażenia i że będzie to renegocjowane.
3. Nie ze względy na to, że mi się to nie podoba ale dlatego, że realia polityczne są jakie są, moim
  • Odpowiedz
to są ci migranci sprowadzeni przez piSSmafie. Twój wpis trafi do takich jak ty. Podła manipulacja.


@Banita2025: Gówno to kogo powinno obchodzić, przez kogo są sprowadzeni, powinni być spakowani w samolot i przymusowy wylot tam skąd przybyli. Te umowy międzynarodowe trzeba renegocjować, one powstawały w czasach po II wś. gdzie uciekali realni uchodźcy przed prawdziwym holokaustem i agresją ze strony imperialnych dyktatur i uciekali na ogół to państw bliskich sobie kulturowo,
  • Odpowiedz
@tom-bombadil-inny:

Nie zamierzam czytać dyrektywy która ma ponad 30 stron - jeszcze nie oszalałem


Czytałem do tego momentu. xdd Jezu, typowy wyborca ryżego. Póki mu TVN 24 nie zmanipuluje przekazu, nie zapozna się z tekstem źródłowym. No i potem urabiać takich łatwiej niż rydzyk babcie
  • Odpowiedz
@Banita2025: Ale to nie ma żadnego znaczenia, póki ktoś nie ma obywatelstwa polskiego ani nie jest obywatelem UE to można go wykopać bez żadnego powodu i bez żadnego problemu, zmienić prawo, deportacja i elo, więc to żaden problem dla chcącego, tylko wymówka dla tego który nie chce.
  • Odpowiedz