Wpis z mikrobloga

Przekaz dnia botów platformy obywatelskiej jest taki że dobra platforma+psl+cholownia+lewica wpuszcza masowo do polski nachodźców bo zły pis sprowadzał masowo do Polski nachodźców... XDD
Otóż, moi drodzy... nie powinno się wpuszczać żadnych imigrantów, cytując klasyka... WSZYSCY WON!
PS. Zdjęcie bonusowe.
#4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #polityka
kolegazsasiedztwa - Przekaz dnia botów platformy obywatelskiej jest taki że dobra pla...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kolega_z_sasiedztwa żadnych imigrantów mordo, jak w Korei Północnej. Powinna powstać rzetelna polityka migracyjna, która pozwoli przyjąć w kraju ludzi z potencjałem na korzystny wkład w naszą gospodarkę. Dorośnij, świat nie jest czarno biały.
  • Odpowiedz
@Pasiak420:

która pozwoli przyjąć w kraju ludzi z potencjałem na korzystny wkład w naszą gospodarkę


jaki niby potencjał ty widzisz w afganskich pastuchach albo afrykanskich palaczach khatu w kraju którego gospodarka stoi zachodnimi montowaniami, betonowym złotem i biedronkami? Poza tym 2 miliony Polaków wyjechało za granicę, skupmy się na tym żeby Ci ludzie wrócili.
  • Odpowiedz
@kolega_z_sasiedztwa czym chcesz ich zachęcić do powrotu? Powtórzę: potrzebujemy racjonalnej polityki migracyjnej. To moja odpowiedź na "wszyscy won". Zgodnie z taką polityką przytoczone przez Ciebie przykłady powinny zostać odsiane. Jednocześnie powinniśmy przyjmować migrantów w oparciu o wcześniej wypracowane kryteria. Np. z dokumentem poswiadczającym przez firme X o chęci zatrudnienia, po weryfikacji tej firmy i udowodnieniu posiadania miejsca zakwaterowania. Nie na łapu capu jak to robiły pisiory. Poza tym "masowe wpuszczanie" przez
  • Odpowiedz