Wpis z mikrobloga

@Walter1944: to że okiennice w melinie zamnikwte i melina wydaje się opuszczona to wiedźma bieloruska I tak cię przyfilowala przez kamerkę i rzucila spella
teraz tylko czekaj aż coś ci się dziwnego w życiu przydarzy czego nie będziesz umiał wyjaśnić
a i tak się ciesz bo nie zamieniłes się w sękacz
  • Odpowiedz
@Walter1944: Kiedyś odyniec by wyłaził nawet do przechodniów, jeśli za bardzo by się zbliżyli albo zagapili na jego posiadłość. Dzisiaj jak wyszedł ledwie na podwórko to nagrali z tego film jakby to było wielkie wydarzenie XD
  • Odpowiedz