Wpis z mikrobloga

Człowiek tyle lat o tych kretynach pisze że aż nie mogłem się powstrzymać aby nie zajechać, pierwszy raz życiu przejeżdżałem przez Biełyjstok i akurat ulicę obok. Niestety bramka zamknięta, okna pozasłaniane, ogólnie beznadziejny widok jakby wręcz buda była opuszczona, ale serio wygląda to jak dżungla w środku dość zadbanego miasta co ma swój specyficzny klimat.

P.S Tak wiem, wiem frajer spod bramki. W dupie to mam, każdy z was i tak by zajechał #kononowicz #patostreamy
Walter1944 - Człowiek tyle lat o tych kretynach pisze że aż nie mogłem się powstrzyma...

źródło: FA6B63CB-56E4-4C70-BC1D-FF56F6BBED6B

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Walter1944: to że okiennice w melinie zamnikwte i melina wydaje się opuszczona to wiedźma bieloruska I tak cię przyfilowala przez kamerkę i rzucila spella
teraz tylko czekaj aż coś ci się dziwnego w życiu przydarzy czego nie będziesz umiał wyjaśnić
a i tak się ciesz bo nie zamieniłes się w sękacz
  • Odpowiedz
@Walter1944: Kiedyś odyniec by wyłaził nawet do przechodniów, jeśli za bardzo by się zbliżyli albo zagapili na jego posiadłość. Dzisiaj jak wyszedł ledwie na podwórko to nagrali z tego film jakby to było wielkie wydarzenie XD
  • Odpowiedz