Wpis z mikrobloga

Zacząłem grać w snowrunnera na Xboxie i zdobyłem tayge, azova, ank mk38 i tagarina. Nie mam jeszcze rangi na terenowe opony i błotne. Czy jest sens transportowac kłody po czarnej rzece tym co mam czy nawet nie ma co próbowac?
Z tych wszystkich dlc jaki najkorzystniej jest kupić?
#snowrunner
  • 9
  • Odpowiedz
@MichaelAngeloo: Te misje z kłodami zostały dodane z którymś dodatkiem, nie było ich w podstawowej wersji gry i są raczej po trudniejszej stronie w porównaniu z tymi normalnymi. Lepiej odblokować trochę rzeczy i dopiero się za nie brać.
  • Odpowiedz
@ppiasq: Dzięki, a jeśli chodzi o dlc to jesteś w stanie coś poradzić? Nie chcę kupować wszystkich 4 lat od razu bo moze mi się gierka zaraz znudzi, wolałbym kupować stopniowo tylko właśnie nie wiem, który najlepiej pierwszy.
  • Odpowiedz
@MichaelAngeloo: Na początek nie trzeba nic w sumie kupować. Podstawka to pewnie 100 godzin jak chcesz zrobić wszystko na 100%. Chyba, że kogoś interesują jakieś konkretne mapki, albo pojazdy. Ogólnie raczej te nowsze DLC z "Year 3" są częściej polecane, ale jak mówię to już kwestia gustu.
  • Odpowiedz
@MichaelAngeloo: Bez problemu możesz nimi przetransportować kłody, a w zasadzie to zrobić easy cały region. DLC to opłaca się jak kupisz cały year pass, ale to poczekaj az zrobisz chociaz pierwszy region. Warto też zajrzeć do modów i zainstalować mod na przyczepy np https://mod.io/g/snowrunner/m/olsoms-trailer-pack bo te przyczepy z podstawki to jakieś nieporozumienie, skaczą i wywracają się jakby były z klocków lego. Nie polecam natomiast modów na cięzarówki. Zainstalujesz jakąś OP i
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: dzięki za porady, udało mi się wbić 10 lvl więc jeszcze 1 i zaczynają się opony terenowe. Pozbierałem też ulepszenia silnika i podwozia dla taygi i zrobiłem scouta 800 żeby mieć coś szybszego, muszę jeszcze pozbierać ulepszenia dla azova i mam zamiar pozbierać więcej darmowych ciężarówek. Tatarin jest przekozak, wjedzie wszędzie.
  • Odpowiedz