Wpis z mikrobloga

  • 470
Mirki co sie o------o.nuda w pracy poszedłem do spara po zdrapki. W jednej mam 1 szanse na wygrana a w drugiej 4!! Kazdy kto zaplusuje ten wpis wezmie udział w losowaniu które odbędzie sie o polnocy waszego czasu. 5 osob wygra Po jednej nagrodzie. Losowanie na random.org #coolstory #glupiewykopowezabawy #konkurs
bart88uk - Mirki co sie o------o.nuda w pracy poszedłem do spara po zdrapki. W jednej...

źródło: comment_1qYCnUxD5M005Pcy8o8EigilXQBP9aTq.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed chwilą przy współpracy z Interpolem oraz Scotland Yardem zatrzymano Bartłomieja B. przebywającego obecnie w UK. Na podstawie art. 200b mówiącym o organizacji gier hazardowych został skazany na dożywocie w Warszawskim pierdlu. Skazanemu nie przysługuje mirko.
  • Odpowiedz
@Aberworthy: Rzeczywiście, zmylił mnie bo napisał, że ma "szansę" :)

Po zrobieniu zdjęcia już mogła być przez niego znana kwota. Pewnie w każdym rzędzie po funciaku xD
  • Odpowiedz
@bart88uk:

Kazdy kto zaplusuje ten wpis wezmie udział w losowaniu które odbędzie sie o polnocy waszego czasu. 5 osob wygra Po jednej nagrodzie


Nie jest napisane o co to losowanie i jakie to nagrody. Sprytnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bart88uk: Najlepiej wpisz liczbę osób, które zaplusowały. Jak już wylosuje to szukasz osoby, która plusowała jako któraś tam :P Wylosowało nr 234, liczysz kto zaplusował jako 234. Powodzenia :3

  • Odpowiedz