Wpis z mikrobloga

Życie jest piękne kurła. Kupiłem sobie zmodowanego switcha za jakieś groszę i odpalam sobie gierki za FREE i nie muszę płacić zlodziejom 250zł za jakąś dyskietke XDD Do tego XGP z kraju 3 świata 25 msc w cenie gry z PS5 i jeszcze soniarstwo mi się będzie dokładać na gierki na premiere w passie xDDD bo MS zaczal tam wypuszczac swoje tytuly. Dzieki SUGAR SONIARZE. Pomyslec ze jeszcze niedawno mialem PS5 i dalem sie tak walic w kakaowe oko za te WOKE pseudo GOTY 350zl xDDD Jeszcze emulator switcha na PC, ale wole jednak konsolke miec :PPP Pozdro dla normalnych

#ps5 #xbox #nintendoswitch #piractwo #gamepass #pcmasterrace
  • 30
  • Odpowiedz
@Beefy_Malibu_Doctor ja dałem 600zl, od znajomego znajomego, który woli pożyczać gry na PC ( ͡° ͜ʖ ͡°) Troszkę zajechany, ale odnowie sobie go. Ciężko znaleźć coś w tej cenie na olx, bo te nowsze rewizje switcha mają modchipa, którego montaż jest #!$%@? drogi w serwisie. Sprzedawcy chcą sobie zwrócić 900zl za switcha + modchip za około 400-500zl i dlatego takie ceny są.
  • Odpowiedz
#nintendoswitch #piractwo


@skibidi_toaleta: O panie, użyłeś zakazanej kombinacji tagów. Nawet nie wiesz do jakiego poniżenia przed korpo gotowi są fani nintendo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja to wolę zabawę w emulację, może i więcej roboty ale lubię mieć kontrolę nad FPS i rozdzielczością 4k
  • Odpowiedz
  • 1
@MamByleJakiNick porównujesz wynajecie ktore jest liczone w minutach do kupna... gdzie jest napisane zakup na fakturze.

Jak wynajmiesz na zawsze i bedziesz oplacal po śmierci, to właściwie jakby byl dziedziczony ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@skibidi_toaleta: a to nie lepiej Steam Deck?
Chcesz coś poklikać windows
Gry że switchs ? Emulator
Gry z gej pasa z nowego konta ? Spoko
Pirat Baldura Gate ? Spoko

No i Twoja legalna kolekcja na steamie perełek po 30zl też ruszy.
Np Vampire Survivor najlepiej wydane 10zl na grę ever.
  • Odpowiedz
@Potezny_Odyniec: Dolphin, Citra, Yuzu i Ryujinx. Niestety nintendo zniszczyło sporo emulatorów i robi co może by dopaść pozostałe. Ja używam Ryujinx i przy odrobinie szczęścia znajdziesz na youtube filmik z instrukcją co i jak pobrać by działał (nintendo usuwa również takie filmiki)
  • Odpowiedz
@Issac dokładnie, pamiętam jak obiecywali że gdy beda tańsze przez to że nie są wydawane na nośnikach CD tylko na steam. I co? I gówno, cały hajs w kieszeń producentów
  • Odpowiedz
@skibidi_toaleta: Na premierę kupuje zazwyczaj jakieś kolekcjonerki jak są fajne. Na premierę to ostatnio baldura 3 kupiłem, a wcześniej eldena na pc bo był tańszy w pudełku (200 ziko) niż na steamie. Nie wiem na #!$%@? narzekasz na drogie gry jak kupujesz na premierę. Szczególnie, że po roku lub dwóch są za 1/3 ceny albo nawet i taniej xD

No i z ciekawości, ty te gry kończysz? Bo jak byłem kidosem
  • Odpowiedz