Wpis z mikrobloga

#perfumy
Witam, chcemy koledze kupić Chanel Blue De Chanel, bo to jego ulubione tutaj prosze bez alternatyw.
Natomaist gdzie to najlepiej kupic? Ja bym wybral Sephora bo tak podpowiada google, ale wiem ze jest tu niemałe grono ekspertów
  • 11
  • Odpowiedz
@3brd: W Sephorze i innych drogeriach jest zazwyczaj mega drogo, różnica w cenie nieraz sięga 200-300% w porównaniu do innych sklepów. Tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać - mirek wyżej dał link do Perfumehub, to dobra strona bo sklepy są weryfikowane i szansa na kupienie podróbki jest nikła.
  • Odpowiedz
@3brd: Niestety super promocje na te zapachy były 2-3 miesiące temu, a nie często takie się pojawiają, przegapiliśmy.
Ostatnio właśnie obserwuję sklepy, żeby dorwać BDC i na tę chwilę najtaniej dostaniesz je na niemieckim parfumdreams.de. Nie wiem jaka wersja Cię interesuje EDT, EDP czy Parfum. Ale 100ml Parfum z kodem SUMMER25 wychodzi 130euro(570ziko) z przesyłką(jakieś 3euro) do Polski. Wersja EDP 100ml z tym samym kodem 100euro(440ziko). Na EDT nie wchodzi
  • Odpowiedz
@Omniscient: kurde one jakoś podrożały mega czy co jest? Nawet jak patrzę na sephore czy daglasa to te ceny 1.5x wyższe niż rok czy dwa lata temu. 100 parfum to szło wyrwać po 400-450. Właśnie sam się czaję na parfum ale chyba poczekam na promki
  • Odpowiedz