Wpis z mikrobloga

#mecz
#reprezentacja
Nawet jeśli Lewandowski będzie zdrowy to czy kadra go potrzebuje? Probierz narazi się opinii publicznej sadzając go na ławce, z drugiej strony ciężko sobie na niej wyobrazić Bukse.
Moder za to w podstawie na mecz z Austrią moim zdaniem kosztem Szymańskiego który nie wszedł w turniej.
Obrona mam mieszane uczucia, przy pierwszej bramce pech Salamona, druga bardziej na jego konto ale to była zwyczajnie dobra akcja przeciwników.
Waszym zdaniem..

Lewandowski w meczu z Austrią

  • Biega w podstawie 37.9% (44)
  • Siedzi na rezerwie 62.1% (72)

Oddanych głosów: 116

  • 6
  • Odpowiedz
@Padoks ludzie są zaślepieni, że nie widzą potrzeby wystawienia Lewego

Jedyny napastnik, który potrafi obrobić się z piłka i odegrać, a nie tylko biec przed siebie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@red7000 możliwe że tak jest, jednak ciężko znaleźć powód by dać Robertowi szansę za markę w następnym meczu.
Jego ostatnie występy w kadrze były bez argumentów.
Buksa dziś wygrywał pojedynki główkowe, groźny pod bramką przeciwnika, rozgrywał, zdobywał przestrzeń. Ciężko dla mnie znaleźć powód by on usiadł na ławce.
  • Odpowiedz
@Padoks xD żaden napastnik Polski nie pokazał nic lepszego od 10 lat, ani nie mają zdolności strzeleckich, ani wizji, ani pomysłu na grę

Lewy musi grać, bo Buksa, Piątek i Świderski nie umieją przyjąć, obrócić się i odegrać, każda ich akcja kończy się gównianym strzałem albo stratą, to są wyłącznie egzekutorzy, nie umieją wspomóc drugiej linii

dodatkowo jego gra bez piłki (której żaden z wymienionych nie umie odtworzyć w 50%) wywołuje
  • Odpowiedz
@Padoks: @Pepega

Niby czemu Lewandowski i Buksa nie mogą zagrać razem? Przecież musimy teraz zagrać na dwóch napastników a ta dwójka jest lepszym wyborem niż Piątek i Świderski.
  • Odpowiedz
@Padoks: Według mnie na Austrię: Buksa z Lewym w ataku. W środku pola Moder, Urbański i Zieliński. Jeszcze bardziej ofensywnie, niż z Holandią. Nie mamy nic do stracenia.
  • Odpowiedz