Wpis z mikrobloga

robił ktoś #transeurotrail w Polsce? trochę się obawiam, to jest chyba wymagający teren z dala od cywilizacji - jak się przygotować? mam już: apteczka, zestaw do naprawy opony, zestaw kluczy, zapasowe dętki, zastanawiam się też nad wzięciem namiotu i żywności liofilizowanej jakbym gdzieś utknął bez zasięgu? czy Garmin satelitarny (taki z guzikiem SOS) też może się przydać?

#motocykle
  • 10
  • Odpowiedz
@policjantpeel: Napisałem bardzo długi prześmiewczy komentarz ale go usunąłem bo nie tak ma mój wymarzony wykop wyglądać. Polski tet to jazda drogami wokół wiosek i między polami. Nigdy nie będziesz dalej od cywilizacji dalej niż 5/10km. Poziom trudności jest zróżnicowany ze względu na opady ale ogólnie jakiekolwiek opony inne niż torówki i nawet na skuterku objedziesz. Możesz ściągnąć aplikacje moto sos, dużo tam pomocnych ludzików, zdarzyło się skorzystać. Jak nie
  • Odpowiedz
@policjantpeel: dasz radę, to trasy wytyczone po legalnych drogach, więc zazwyczaj są normalnie przejezdne. Polska (i ogólnie Europa) to nie Mongolia czy Ameryka Południowa - nawet jeśli nie ma zasięgu, to po 1km spaceru będzie. Jasne, jeśli się jedzie samemu to fajnie myśleć o swoim bezpieczeństwie, ale zwykły telefon będzie wystarczający. Czym, który kawałek i w jakim czasie chcesz przejechać jako pierwszy?
  • Odpowiedz
@policjantpeel: Jeżeli to nie zarzutka, to zapytam: sam jedziesz? Też rozkminiam, żeby sobie śmignąć kawałeczek teta, i zastanawiam się czy samemu spoko, czy większy fun będzie z towarzystwem.
  • Odpowiedz
robił ktoś #transeurotrail w Polsce? trochę się obawiam, to jest chyba wymagający teren z dala od cywilizacji - jak się przygotować? mam już: apteczka, zestaw do naprawy opony, zestaw kluczy, zapasowe dętki, zastanawiam się też nad wzięciem namiotu i żywności liofilizowanej jakbym gdzieś utknął bez zasięgu? czy Garmin satelitarny (taki z guzikiem SOS) też może się przydać?


@policjantpeel: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
  • Odpowiedz
@policjantpeel: na fb masz grupę o TET, uczestnicy dzielą się spostrzeżeniami i ostrzegają o odcinkach gdzie pojawił się zakaz ruchu. Sam chciałem spróbować ale niestety poszedłem w nieco inną stronę. Można wiedzieć czym latasz?
  • Odpowiedz