Wpis z mikrobloga

@Varin: kogo to obchodzi,ze jej nie lubisz? Ma robic to co do niej nalezy i robi to co trzeba.


@haston: A kogo obchodzi twoja opinia? Op pisze na mirko i robi to co trzeba, czyli pisze prawdę o Konfederacji.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: jemu chodzi o ośmieszenie,stygmatyzacje na wszelkie sposoby, bo trole się teraz uaktywniły po porażce lewicy i sukcesie konfederacji. To w końcu zagrożenie na układ postkomuny i bedą używać różnych sztuczek,także dziecinady jak powyżej. Standardowe lewicowe działanie.
  • Odpowiedz
@M4rcinS: jemu chodzi o ośmieszenie,stygmatyzacje na wszelkie sposoby, bo trole się teraz uaktywniły po porażce lewicy i sukcesie konfederacji. To w końcu zagrożenie na układ postkomuny i bedą używać różnych sztuczek,także dziecinady jak powyżej. Standardowe lewicowe działanie.


@haston:
M4rcinS - > @M4rcinS: jemu chodzi o ośmieszenie,stygmatyzacje na wszelkie sposoby, bo...

źródło: 031

Pobierz
  • Odpowiedz
@Varin: Brawo, odkryłeś Amerykę. Nikt by nie kojarzył kto to, gdyby nie ten wpis.

PS. Ta baba popiera dyskryminacje mężczyzn i ma ich za mięso armatnie, więc spermiarze jarający się nią są głupi albo nieświadomi.
  • Odpowiedz
  • 1
Standardowe lewicowe działanie.


@haston: Chyba cie dupsko piecze? 5 sekund zajęłoby każdemu wejscie na mój profil i stwierdzenie że "standardowym lewakiem" nie jestem i nie byłem, ale jełopy takie jak Ty nie potrafią zrozumieć że istnieją ludzie którzy nie kibicują jednym albo drugim, bo zawsze muszą byc w jakiejś drużynie i komuś klaskać i kogoś nienawidzieć. Szkoda strzępić ryja.
  • Odpowiedz
  • 1
a czemu ma nie wziąć pod swój dach? skoro sprasza, zrzuca na głowę komuś kto ich nie chce, to niech pierwszy obcuje z migrantami, niech ich uczy kultury


@Feministka2000:

Chcesz elektrowni atomowej? A weźmiesz kilo uranu schowasz do lodówki?
Chcesz by nie było bezdomnych? To może sam weźmiesz ich pod
  • Odpowiedz
@Varin: nie porównuj takich rzeczy, to typowy fikołek
imigranci są spoza polskiego regionu, a te wszystkie rzeczy można zrobić w polskiej kulturze, ty jesteś absurdalny
Typowy pożyteczny bęcwał, naplują ci w twarz, powiesz że pada deszcz, zgwałcą ci siostrę, powiesz że to wina białasów xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Feministka2000: Zesrałeś się, przecież ty niczego już nie przyjmiesz bo jesteś niereformowalny i zaślepiony. #!$%@? że jestem przeciwny imigracji, ale ty też nie potrafisz zrozumieć tego że można jednocześnie być przeciwnym głupim karynom i głupim argumentom, które jedynie ośmieszają tą stronę politycznego spektrum i równają je z takimi ludźmi jak ty. A ludzie tacy jak ty, głośne bęcwały które umieją jedynie podążać, odpychają ludzi od prawej strony, bo przecież nikt
  • Odpowiedz
@Varin: ja na argumenty biorę rzeczy ktore się WYDARZYŁY, i które są odstraszające od migrantów. Branie pod dach to dobry argument bo obnaża hipokryzję przyjmujących. Wiedzą że zwalają migrantów na glowy szarych ludzi i próbują to zakrzyczeć nie mając na to nic sensownego do odpowiedzenia
  • Odpowiedz
@Varin: Ruscy zawsze wystawiają na pierwszą linię jakieś karyńska na przynętę, a target to łyka jak najgłupsze pelikany. Nie można tego tak zostawić - coś trzeba jednak z tym zrobić, by tumany do władzy nie dochodzili.
  • Odpowiedz