Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie, bo myślę nad tym tak długo i niewiele wymyśliłam. Mam #xbox #xboxone i nie wiem czy robić upgrade i kupic #xboxseriesx, czy #ps5 . Jest sens grac se na starszym Xboxie, ale mieć dzięki temu dwie różne platformy?

Jeż parę tytułów które chcę ograć na PS-ie, ale pad xboxowy jest dla mnie bardziej przyjazny plus czy wypasionych gier w wersji tylko na PS5 jest naprawdę aż tak dużo? Switcha mam, widzę zalety gamepassa, ale też nie nie mam problemu wydać czasem hajsu na gry. Zasadniczo skłaniam się bardziej ku Xboxowi, ale GOW mi się śni po nocach, jedno psp zajechałam bo ciągle grałam w gowa :D
Dzięki za podpowiedzi!

Edit- nie chce kompa
  • 12
  • Odpowiedz
@Czerwony_Krokodyl: Też wolę konsolę ale po kalkulacji sprzedałem Xbox X, kupiłem łapka z 4060. Łap leży zamknięty, podłączony pod projektor robi za konsolę. Zainstalowałem tylko laucher do gier obsługujący wszystkie steamy, gogi itp obsługiwany padem.
Plusy: wiekszy wybór gier: PS, Xbox, PC.
Na ogół niższe ceny gier.
Możliwość wrzucania modów do gier.
Lepszą grafiką względem X.
Teraz mogę pograć w Gow a po chwili przeskoczyć na Forzę.
  • Odpowiedz
@Czerwony_Krokodyl: Ja siedze na xbox bo pad. Z Ps to bym ogral spidermana jeno.
Z nowej generacji to sa plusy zwiazane z szybim ladowaniem. Na xbox masz quick resume ktore dziala tak srednio, ale jak dziala to sztos.
Przeca forza horizon na one laduje sie 20 minut xD Ja bym sie w klawiaturstwo nie bawil i te bajdurzenia o lapkach co maja lepsza grafike mozna sobie wlozyc miedzy bajki.
  • Odpowiedz
te bajdurzenia o lapkach co maja lepsza grafike mozna sobie wlozyc miedzy bajki.

@biczek: Piękny fikoł. Logiczne jest ze 4 letnia konsola musi przecież mieć lepszą grafikę niż średnia półka aktualnych kart graficznych!
  • Odpowiedz