Wpis z mikrobloga

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
YouTube / Odysee ▶ Po pas w pieprz | MYLĄ MNIE Z PUCINEM, OBERWAŁEM PRZEZ AFERĘ Z PALMOWYM KRZYCHEM!
YouTube / Odysee ▶ CamboLife |👑ADAM MACHAJ, KRÓL POLSKIEGO INTERNETU!

⭐️ Ostatnio na KamboShotach pojawiło się kilka nowych playlist:
NIEPUBLICZNE ▶ czyli dotąd jeszcze nieopublikowane bądź ukryte filmy, z czasem playlista powinna liczyć coraz mniej filmów;
Po pas w pieprz 2017–2023 ▶ czyli #retroklapek, shoty z Gapciem sprzed jego wyprowadzki do Siem Reap;
Raport z Akcji 2021–2023 ▶ czyli shoty z Prezesem sprzed jego wyprowadzki do Siem Reap;
O NIERUCHOMOŚCIACH ▶ czyli filmy poruszające tematykę nieruchomości;
MÓWIĘ PO KHMERSKU ▶ język khmerski w wykonaniu Polaków mieszkających w Kambodży, głównie Gapcia.
⚠️ część playlist nie została jeszcze w pełni uzupełniona lub posortowana

⭐️ Dzisiejsze KamboShoty LIVE na Odysee:
Odysee ▶ Abdykuje! Marcin przejmuje władzę w Ośmiornicy 10/06/2024 (wersja od hdproject)
Odysee ▶ Raport z Akcj 09/06/2024 (wersja od TrueShutDown)
Odysee ▶ Raport z Akcj 09/06/2024 (wersja od hdproject)
Odysee ▶ Zjadłem parówkę i wracam 09/06/2024
Odysee ▶ Polak miejszkający w Kambodży Q&A 09/06/2024
Odysee ▶ Raport z Akcji znów nadaje 08/06/2024
Odysee ▶ Co o nich myślę Marcin, Muminki, Maniek, Krzycho 07/06/2024
Odysee ▶ Co o nich myślę
Marcin, Muminki, Maniek, Krzycho 07/06/2024 (dalszy ciąg)
Odysee ▶ Mumin dostał kasę ale pożałował dla innych. Dobra mina do złej gry 06/06/2024
Odysee ▶ Polak mieszkający w Kambodży LIVE 03/06/2024
Odysee ▶ Raport z Akcji znów nadaje czyli krótki live zamiast odcinka 02/06/2024
Odysee ▶ Psy szczekają, karawana Prezesa jedzie dalej 01/06/2024
Odysee ▶ Tyle ich się już tutaj przewinęło Przyjeżdżają, zostają i wyjeżdżają 31/05/2024

⭐️ kanał KamboShoty to archiwum shotów różnych autorów dotyczących kambodżańskiego uniwersum, czyli polskich youtuberów w Kambodży i nie tylko;
⭐️ jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o kambodżańskim uniwersum to polecam do przeczytania szybki przewodnik na Reddicie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
⭐️ KamboShoty znajdziesz na YouTube oraz na Odysee:
KamboShoty ▶ główny kanał;
KamboShoty #SHORTS ▶ kanał z pionowymi filmami shorts;
KamboShoty PRZEWODNIK ▶ kanał z
filmami wyjaśniającymi kambodżańskie uniwersum;
KamboShoty LIVE ▶ archiwum transmisji na żywo zebrane z różnych kanałów;
KamboShoty MUSIC ▶ kanał z muzyką;
KamboShoty DAILY ▶ archiwum starych materiałów dla patronów Miszy, które niegdyś wyciekły do Internetu.
⭐️ Listę wszystkich powiązanych z KamboShotami stron znajdziesz tutaj;
⭐️ jeśli jesteś zainteresowany założeniem konta na Odysee, możesz wspomóc KamboShoty korzystając z tego linka ▶ https://odysee.com/$/invite/@KamboShoty:a
▶ #kamboshoty ◀ | #popaswpieprz #cambolife #pucin #raportzpanstwasrodka #raportzakcji
pelt - ⭐️ Dzisiejsze KamboShoty na YouTube i Odysee:
 ● YouTube / Odysee ▶ Po pas w p...

źródło: 16062024

Pobierz
  • Odpowiedz