Wpis z mikrobloga

Ale się #!$%@?łem śledząc ostatnie fikołki "prawicy". Konfederacja to jest totalnie obrzydliwa partia. Jako, że znam temat służby na granicy to chciałbym przybliżyć kilka kwestii i kilka kłamstw. Po pierwsze żołnierze nie bytują w szałasach na "pasku" tylko jest to dobra wola dowódców, że mogli sobie robić miejsca do odpoczynku. Tak naprawdę żołnierze powinni tam przez całą swoją zmianę patrolować. To chyba Berkowicz mówił, że czemu nie ma tam kontenerów xD - no nie wiem, może dlatego, że kontenery są na obozowisku kilka km od granicy, które jest miejscem przeznaczonym do odpoczynku, a na pasku się patroluje... Kolejny temat - zaklejone magazynki. Tutaj szkoda się rozwodzić. Takich magazynków nie wydają. To żołnierze sami zaklejają, żeby nie pogubić amunicji, bo do takich sytuacji niestety dochodzi dość często. Pełny magazynek dołączony do broni jest nakazem na "pasku" i za brak podpiętego magazynka można zostać ukaranym. Kłamstwa na temat strzelania to w ogóle jakiś żart. Nigdy nie było problemu z użyciem broni palnej, ale z faktem jak ta broń była używana... a już wiemy jak była używana przez żołnierzy, którzy zostali zakuci w kajdanki. Największym problemem na granicy jest to, że są tam często wysyłani niedoświadczeni żołnierze i oni mogą doprowadzić do takich sytuacji. Wszyscy wieszający psy na Kosiniaku powinni na kolanach przepraszać za to, że nagranie nie wyciekło, bo wiadomo jak wrogie nam służby by to użyły.
#polityka #konfederacja
ModeracjazKlanu - Ale się #!$%@?łem śledząc ostatnie fikołki "prawicy". Konfederacja ...

źródło: temp_file6325713842943573654

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@ModeracjazKlanu tymczasem wipler xDDDDD

(Powiedziano-red.), że to nie był pierwszy raz użycia w sposób nieprawidłowy broni przez tych żołnierzy, tych konkretnych żołnierzy, że ich koledzy się bali, bo oni strzelali w kierunku nie tylko wycofującej się grupy osób, które forsowały granicę, które już się wycofywały i już były po stronie białoruskiej, ale też w kierunku, w którym byli ich koledzy żołnierze i funkcjonariusze Straży Granicznej. Więc strzały były między żołnierzami i oni
  • Odpowiedz
@ModeracjazKlanu: Nowa narracja i tyle. Kosinak gdy sprawa wyszła na jaw powiedział, że to jest niedopuszczalne, żeby zakuwać żołnierzy gdy bronią granic i TRZEBA TO NATYCHMIAST WYJAŚNIĆ. Gdy wyszło, że wiedział o tym od dawna, to nagle: Nie mówiłem o tym, bo nie bo nie wolno było o tym mówić. Gdy przegrał w wyborach: Poświęciłem swoją karierę polityczną by chronić wojsko polskie przed ruską propagandą. TAAAAAAA jasne XD
  • Odpowiedz
@ModeracjazKlanu Umiesz czytać wykopku. Czy ja pisałem że żołnierze nie przekroczyli uprawnień. Jeżeli broń była wielokrotnie używana na granicy i tylko ci dwaj zostali skuci, to coś jest na rzeczy. Ja pisałem o Kosiniaku i jego mesjanizmie.
  • Odpowiedz
@ModeracjazKlanu Nagrania nie trzeba było ujawniać, ale nawet jeśli to kto by je wykorzystał? Ruscy? Oni walą i tak taką propagandę że nic by to nie zmieniło. Chyba że chodzi Ci o opłacanych uśmiechniętych antypolakach jak "Choland", ojciec i syn szczury, Łostaszewska czy #!$%@? Szatan i im podobni.
  • Odpowiedz
@ModeracjazKlanu No nie uraziłem fana Tuska. Może kiedyś dorośniesz i zrozumiesz że PO PiS PSL Lewica to te same #!$%@?. A konfederacja tylko chce do nich dołączyć i robić to samo. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz