Wpis z mikrobloga

Nie no panowie, przegraliśmy a mówicie że było dobrze ? Z tako obrono to ja uważam że my nie mamy czego szukać na tym poziomie. Posłuchajcie, my wychodzimy ustawieniem z trzeba obrońcami jak my nie mamy żadnego defensora na średnim poziomie, bo gdybym ja tak grał jak ten Kiwior z niby wielkiego Arsenalu to by mi Frank Beubarth po pierwszym treningu powiedział RAUS ! Podniecacie się liga angielską a dziś pokazał ten wasz Van Dink... he he, taki jugol jak Buksa sobie wszedł przed niego i strzelił.
Romek, dobrze... Salamon, co Salamon ? Może ja nie powiniem tego mówić, ale to co on gral to kryminał. Posłuchaj, ja rozumiem że można nie miec szybkości, zwinności i takiego jak to sie mowi antizipiren, no ale jak grasz takiego drągala Werghorsta to nie możesz go kryć na radar, musisz być blisko, żeby on czuł cie na plecach. Romek, to sa podstawy no ale gdzie grał cało kariere? No w tym twojem serie A, także ten...

#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy
wiekuisty - Nie no panowie, przegraliśmy a mówicie że było dobrze ? Z tako obrono to ...

źródło: hajtoo

Pobierz
  • Odpowiedz