Wpis z mikrobloga

Pod koniec remontu mogę stwierdzić, że była warta każdej złotówki. 243 zł, dziesiątki godzin kucia w płytach betonowych, mnóstwo otworów pod puszki, a nawet się nie zająknęła. Dziękuję Pan Niemiec za udostępnienie potężnej, niemieckiej technologii dla prostego Polaka.
Polecam,
Anon z forum ze śmiesznymi obrazkami

#remontujzwykopem
klefonafide - Pod koniec remontu mogę stwierdzić, że była warta każdej złotówki. 243 ...

źródło: 20240616_164549

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 3
@klefonafide jak prowadziłem firmę to korzystałem tylko z Parkside (specjalnie z dużej) z lini profesjonalnej, tej czarnej. Zajechane zielonych narzędzi zajmowało ok. roku, czarne mam do dzisiaj
  • Odpowiedz
@klefonafide Ja właśnie całkowicie się na parkside przestawiłem jeśli chodzi o akumulatorowe narzędzia w domu i garażu. Kupa ciekawych narzędzi, ceny bardzo akceptowalne, stosunek jakość / cena moim zdaniem bardzo korzystny.
  • Odpowiedz
@klefonafide: udar jeszcze działa, czy tylko stuka bez kucia? A i sprawdź regulator obrotów czy nie działa już tylko na 6... 2 miechy remontu u mnie wytrzymała, no ale na szczęście w lidlu bez zbędnych pytań oddają kasę, na pół boscha wystarczyło.
  • Odpowiedz
  • 0
Kupa ciekawych narzędzi, ceny bardzo akceptowalne, stosunek jakość / cena moim zdaniem bardzo korzystny.


@mbasasello: u mnie kolejny będzie kompresor pionowy do garażu. Z kolei z pistoletu malarskiego pfs 400 nie jestem do końca zadowolony, bo niekoniecznie nadaje się do farb, z którymi chciałem go używać, ale chyba po prostu za dużo od niego oczekiwałem, bo do gruntowania ścian jest świetny.
  • Odpowiedz
  • 1
my w domu używamy sprzęty Makita, bo teść jest emerytowanym brygadzistą i też chwalimy sprzęt ( ͡º ͜ʖ͡º)


@historiofil: teść z zakładu, gdzie elektronarzędzia nie są ewidencjonowane to wielkie szczęście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@klefonafide Niee, niestety sprzęt własny, ale oatstno kupiłem wkrętarkę Makita w miejsce starej (kupionej z 20 lat temu) i jestem zaskoczony postępem w ewolucji tych urządzeń. Nowa wkrętarka ma większą moc i mniejszą wagę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
czy to jest młot udarowy, czy jak mieszkam w wielkiej płycie z to też tym wykłuje otwory pod gniazdka/ pod stelaże płyt gk? Jak myślisz?


@interpenetrate: to jest młotowiertarka - ma 3 funkcje: wiercenie, wiercenie z udarem, młot i w każdej sobie dobrze radzi. Przy tym się nawet nie zająknął xD

@wypokowy_expert: to była jedna z ostatnich robót ciężkich i nie było z tym problemu, a co do regulacji obrotów
klefonafide - >czy to jest młot udarowy, czy jak mieszkam w wielkiej płycie z to też ...

źródło: 20240221_185912

Pobierz
  • Odpowiedz