Wpis z mikrobloga

@washington:
Akurat z Radziejewskim i Bartosiakiem jest "drugie dno" (czyli jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę).
Warto przeczytać ten artykuł:
https://www.salon24.pl/newsroom/1306629,klotnia-o-plagiat-bartosiak-ostro-odpowiada-i-mowi-o-pieniadzach

Krótki cytat (Radziejewski był szefem NK=Nowej Konfederacji):

- Twoje ataki (rzekoma niska jakość mojej analizy, rzekoma farma trolli i rzekomy plagiat) rozpoczęły się po tym, gdy odmówiłem Ci pomocy finansowej w 2022 na NK, po tym, gdy ogłosiłeś publicznie, ze NK grozi bankructwo. W rozmowie, która
  • Odpowiedz
@washington: Leci w dół Bartosiaczek, niech idzie się wypłakać do Jaruzelskiej, jego wypowiedzi są zresztą coraz dziwniejsze i rzucane hasełka, ostatnia gadka o jakimś locie Polski na autopilocie z USA od lat 90tych, a na czym ta nowa doktryna obrony Polski miała lecieć po upadku komunizmu? na nauczycielach ruskiego pozostawionych tu przez PRL?
  • Odpowiedz
ale co to zmienia w kontekście plagiatu?


@kishibashi: ale w pierwszym poście nie pisałeś, że "w kontekście plagiatu". W kontekście plagiatu nie zmienia to nic. Bartosiak to zakłamany manipulator, a radziejewski to fałszywa żmija i warto o tym pamiętać.
  • Odpowiedz
to w kontekście czego pisałem?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kishibashi: Ty mi powiedz. Do mnie trafiają argumenty prawie wszystkich przeciwników bartosiaka ale radziejewski to odpowiednik porzuconej, "skrzywdzonej" laski, którą bartosiak olał, a ta się teraz pruje, bo ma okazję się zemścić. To jest właśnie ta różnica, z powodu której nie warto zwracać uwagi na jego #!$%@?.
  • Odpowiedz
@washington: Kiedyś zauważyłem, że Radziejewski jak miał jakieś spotkania czy debaty to ich tematami przewodnimi były rzeczy które Jacula podejmował miesiąc-dwa wcześniej i jak patrzyłem po publikacjach, to odniosłem wrażenie, że chłop pisze małpując to o czym Bartosiak pisał jakiś czas wcześniej xD
  • Odpowiedz