Wpis z mikrobloga

Ale to sama prawda- polacy niezaleznie od poziomu potencjału zawsze grają frajersko co potwierdza fakt ze naszą narodową dumą jest turniej 2016/ jakis tam medal kilka dekad wstecz i Lewy w barcelonie xD kazdy turniej padaka i wykreowanie jakiegoś klauna- najczęsciej obrońcy, mecz o wejscie, o wszystko i mecz do bazy.
  • Odpowiedz
Nadal go boli, ze Dudka nie wzieli na mundial (Byl jego managerem)


@CrazyHorse1849: A to na pewno on, a nie przypadkiem jego syn? Ok. Sprawdziłem. Chodzi o jego syna, ale wybaczam, bo nawet imiona takie same mają, więc można się pomylić
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: oki, moja wina. Jeszcze bardziej zagmatwane a nowy łykop nie pozwala mi skasować. Zarówno ojciec, jak i syn mówią, że jesteśmy do dupy, ale to akurat wypowiedź ojca, więc to ty masz rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jurasik201 Ty żywisz nadzieję, że ogramy Holandię? Wielkie XD Facet po prostu zimno kalkuluje i punktuje wady, a mirek oburza xD Wylej sobie ja głowę kubeł zimnej wody żeby ostudzić emocje. Dwa mecze zjebią. Ostatni o honor zagrają względnie i już fani tej karkołomnej grupy przytulą i powiedzą "nic się nie stało" mogło być lepiej, ale taki jest futbol xD²
  • Odpowiedz
@Secla ciekawe z czego to wynika.
To już nie chodzi o poszczególnych zawodników, nie chodzi o Messiego, nie chodzi o geniuszy futbolu albo że ktoś nie grał w piłkę w klubie od 2 miesięcy. Nikt od nich nie wymaga geniuszu ani cudów. Oni mają wspólnie zagrać i zrobić to jako tako. To są, do cholery, profesjonaliści. Dostają za to pieniądze i na codzień kopią piłkę.
We wszystkich ostatnich imprezach jakieś "małe reprezentację"
  • Odpowiedz