Wpis z mikrobloga

Nowy poziom bezczelności został właśnie odblokowany, chłop mi właśnie napisał, że mam problem ze sobą i alkoholem bo jego zdaniem jazda po kawie lub herbacie i piwie samochodem to jest dokładnie to samo a on pije 2 piwa lub lampkę wina do posiłku jako napój chłodzący oraz, że nie możność jeżdżenia po alkoholu samochodem to mit a sam alkohol nie działa psychoaktywnie XDDDDDDD Dawno takiego wyparcia już nie działem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #piwo #alkoholizm #alkohol
Cztero0404 - Nowy poziom bezczelności został właśnie odblokowany, chłop mi właśnie na...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-06-15_120728_wykop.pl

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 2
W zasadzie kawa może wpływać negatywnie na percepcję. Jednakże gość robi fikołka.


@makgyvergaleriapl: Oczywiście, że kawa również może. Tylko, że dalej jest znaczna różnica między tym kiedy wypijesz 2 nawet mocne kawy lub herbaty a pomiędzy tym jak wypijesz 2 mocne piwa po kawie nie tracisz motoryki, refleksu, czujności.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: po jednym normalnym piwie czy lampce wina do obiadu również nie będziesz miał żadnych problemów. Problem ładnie opisał mój kolega z Bułgarii, na zachodzie kultura pozwala na wypicie alkoholu do obiadu, na wschodzie jest albo bezalkoholowo albo do odcięcia
  • Odpowiedz
@Cztero0404: ja dziś oglądałam ból dupy Polaków na tt, że w lidlu jest półka z alkoholami zero. Alkusy sobie nie zdają sprawy, że mi smakuje smak takiego aperola, ale niekoniecznie chce, żeby mi szumiało w głowie xD
  • Odpowiedz
  • 1
fakty są takie że Polak jest pijak z żabojad lub makaroniarz kulturalnie pije do obiadu


@Ravau23: Może #niepopularnaopinia ale moim zdaniem to nie jest prawda. Po prostu picie alkoholu w krajach takich jak Francja, Włochy lub Hiszpania czy nawet to przysłowiowe piwko w Stanach Zjednoczonych zwłaszcza z naszej perspektywy znacznie bardziej się romantyzuje. U nas wypijesz 2-3 piwa i już niektórzy z ciebie alkoholika robią, ja tutaj mam
  • Odpowiedz
  • 1
ja dziś oglądałam ból dupy Polaków na tt, że w lidlu jest półka z alkoholami zero. Alkusy sobie nie zdają sprawy, że mi smakuje smak takiego aperola, ale niekoniecznie chce, żeby mi szumiało w głowie xD


@somskia: Pomimo tego, że jest mi osobiście bliżej jak dalej do alkoholika uważam iż piwo i ogólnie alkohol zero to jest bardzo, bardzo spoko opcja. Też się wielokrotnie nawet na wykopie kilka osób ze
  • Odpowiedz
@Cztero0404: jazda samochodem jak najbardziej. Nie raz testowałem i po wypiciu czteropaku rano 0.0. A sebixy tłumacza się że wczoraj trzy piwa wypił i 1,2 wyszło
  • Odpowiedz
  • 0
jazda samochodem jak najbardziej. Nie raz testowałem i po wypiciu czteropaku rano 0.0. A sebixy tłumacza się że wczoraj trzy piwa wypił i 1,2 wyszło


@Ravau23: Rano 0.0% po wypiciu 4-paku poprzedniego dnia jest jak najbardziej możliwe. Ale tutaj chłop pisał o sytuacji w której je obiad pije z nim 2 piwa lub wypija wino i wsiada do auta po zjedzeniu tego obiadu dla to jest kryminał.
  • Odpowiedz