Wpis z mikrobloga

Codzienna przypominajka, że wbrew popkulturze i powszechnym stereotypom, to mężczyzna potrafi pokochać drugą 'połówkę' szczerze, za to jaką jest. I jest to uczucie bezinteresowne, nie wymagające od tej drugiej połówki jakieś konkretnej wdzięczności.
Natomiast kobiety kochają 'za coś' Za status, za pieniądze ( tutaj maskują to, nazywając kasiorę zaradnością), za ładną mordę.
Gdy stracisz przymiot, za który Cię kochała kobieta natychmiast zostaniesz opuszczony. I to w najbardziej perfidny sposób, bo nawet kończąc związek to kobieta musi wyciągnąć profity dla siebie. Dlatego nie mają one oporów nawet przekonać dziecka, by te mówiło przed sądem, że tata je molestował.
Facet to rozstaniu cierpi. Kobieta po rozstaniu rozmyśla czy nie mogła tego faceta oskubać częściej.

I mimo, że sceptycznie podchodzę do LGBT, to jakoś nie dziwi mnie, że w bodaj w Holandii wyszło, że związki dwóch chłopów są najszczęśliwsze i najtrwalsze.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #takaprawda #p0lka
  • 6
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk potwierdzam, ja miałem narzeczoną, średnia, gruba, kochałem ją, a jak skończyła studia to od razu #!$%@? (była ze mną tylko dla wygody, mieszkania). W ogóle ją rozstanie nie ruszyło, nie wiem jak można być taka #!$%@?ą
  • Odpowiedz