Wpis z mikrobloga

  • 2
@pastibox Pionowa ściana się dopiero zacznie jak ogłoszona zostanie decyzja ws kredytu na start. Niezależnie od tego czy go wprowadzą, czy nie, będziemy mieli wysyp ofert.
  • Odpowiedz
  • 13
@zeszyt-w-kratke nie koniecznie. Oni tak zadbali aby ten kredyt miał tak złą prasę (być może specjalnie wprowadzając tak debilne założenia), że #!$%@? tego teraz może odbyć się w chwale. To wszystko zależy od tego co tam im wewnętrzne sondaże pokazują.
  • Odpowiedz
@pastibox: jeszcze kwestia tego co komu obiecali i co sami z tego będą mieli. Jak jeden z drugim będzie ustawiony do końca życia to ch*j z sondażami
  • Odpowiedz
  • 8
@vynt niby tak, ale z drugiej strony posiadając wiedzę dzień wcześniej i możliwość manipulowania kursami akcji w zależności od wypowiedzi bawiłbyś się w łapówki?
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że oni by się podkładali, za jakieś marne grosze jak te grosze mogą sobie sami "wypracować" na rynku kapitałowym podejmując odpowiednie decyzje.
  • Odpowiedz
@pastibox: bardzo lubię te Twoje wpisy, są dla mnie świetnym znacznikiem czasu. Jak zakladałeś tu konto, to brałem pierwszą hipotekę na swoje mieszkanie. Hipotekę tę właściwie mógłbym już zamknąć, tylko to nie sensu skoro na nasdaq wyrabiam w bezpiecznej wersji dużo więcej niż kosztuje mnie hipoteka, ale rozważam powoli branie drugiej na dom, zależy od stópek. Jestem pewien, że jak ją już wezmę i będę na podobnym etapie co z
  • Odpowiedz
@wygryw50k: to, co już im zresztą wiele razy różni ludzie pisali. Tu już nawet nie chodzi o to, czy mają (zwłaszcza mick) rację czy nie - chociaż historia pokazuje, że nie mają. Nawet gdyby mieli i bym ich posłuchał te parę lat temu (moment nie był jakiś specjalny - ot, mick jak zawsze wieścił spadki, które już zaraz nadejdą) więc bym czekał na spadki, to co bym na tym zyskał?
  • Odpowiedz