Wpis z mikrobloga

Zaliczył ktoś upgrade z #quest2 na #quest3 ? Jakie różnice: komfort, widzenie, bateria?
Zastanawiam się na upgrade, bo w pavlovie na q2 tnie już strasznie, w teorii powinno pomóc, ale nigdzie nie mogę znaleźć potwierdzenia.
  • 9
  • Odpowiedz
@NaMoment: oczy szczypią mnie po dłuższych sesjach. W oculusie 2 nie miałem z tym żadnego problemu. Próbowałem multum konfiguracji, przyzwyczaić wzrok ale chyba będe zwracał
  • Odpowiedz
@NaMoment: tak to prawda jak najbardziej i skok jakościowy jest duży, noszenie tych googli można przyrównać w moim przypadku do wpatrywania się w ekran z bliska, cały czas próbuje się jakoś przyzwyczaić, kupiłem sobie bobo VR dla lepszego noszenia googli, maksymalne oddalenie soczewe oraz IPD zgodne. Nie wszyscy mają dyskomfort, najlepiej kupić z oficjalnego meta store i intensywnie przetestować (do 30 dni można zwrócić bez problemu)
  • Odpowiedz
@Jelonke: No obraz inaczej się 'patrzy' niż quest2 to fakt. Bardziej moim zdaniem 'naświetla oczy' niż quest2 przez zastosowane soczewki ale da się do tego przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
  • 0
@luqero: upolowałem używkę 2-miesięczną za 1850, także jestem zadowolony :)
Co do q3s, nie mogę czekać, bo mi na q2 tnie, docelowo i tak planuję pójść w PCVR z bigscreen beyond na zimę.
  • Odpowiedz
@NaMoment: Beyond droga sprawa. Na discord VRkadia kolega jeden już ma i opisywał swoją przygodę z tymi goglami. Jeszcze latarenki i kontrolery opróćz gogli i 'uwiązanie' do jednego miejsca słaba sprawa ale same gogle miód.
  • Odpowiedz