Wpis z mikrobloga

Muszę kolejny raz przyznać, że barnej to jest totalny przygłup, po prostu idiota. Przecież nawet on nie wierzy w te obietnice, że zero szkolnej i jechania po wsw.

Dzień po tej zgodzie braci słuchałem u wsw restrim barneja w tle, nadawał na niego. Za moment sprawa JE P. Storcha, też o tym nie powie? Rocznica śmierci Majora, też nie poruszy tematu?

Wyobraźcie sobie, że ten człowiek funkcjonuje tak przez całe życie i to na każdej płaszczyźnie - relacje, praca, edukacja. Nawet zakup tych samochodów, pod wpływem impulsu kupuje jeden po drugim czy nawet dwa równolegle. Nie jest w stanie nic ukończyć. Człowiek porażka.

#kononowicz
  • 5
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: bzdura, to typowy typ z honorem ktory nie pasuje do neta po prostu. Olo mu zarzucil bzdure ze sprzedal sie dla dwoch kanałów xddd czyli on moze kłapac dziobem bez sensu zamiast zadzwonic do Barneja i spytac jak było. No a tak nie było. I ten honorowo usunal on air 2 i w moim kinie i zalozyl nowy zeby teraz nikt mu jakichs durnot nie zarzucał.

Nic nie jest w
  • Odpowiedz
@ehhhhh_ nie mam problemu ze swoją wartością, lubię jak chłopecki w autentyczny sposób się #!$%@?ą i nakręcają na różne tematy, tylko o to chodzi. Lubię ten absurd i groteskowość typu jakieś filozoficzne rozkminy o kaszance i innych bzdurach.
  • Odpowiedz
@ehhhhh_ zwyczajnie uważam, że po prostu usuwanie kanałów jest idiotyczne, to jest podnieta dla bezbeków, która trwa 5 minut. Wszystkich szczudlakowych kanałów czy mexicano brakuje, te filmy idealnie do siebie linkowały, mieliśmy historie w filmach, które były ułożone chronologicznie w rekomendacjach
  • Odpowiedz
@elita1001 zerknij na moją aktywność na tagu, nawet nie wiesz czy jestem na yt, na czatach strimowych...

Moglibyśmy mówić o jakiejś honorowości, gdyby on wcześniej nie usuwał kanałów, a teraz to zrobił bo coś mu się zarzuca. Dopiero co na wnuka się powoływał, że nie wróci na internety. Remonty silników, obiecane lajty, trasy, zapowiadane ramówki i pomysly na filmy, odcinanie się od wszystkich po kilka razy. To jest honorowe?

Dorabiasz sobie honorową
  • Odpowiedz