Wpis z mikrobloga

Ważne! Pilne!

Dzisiaj o 17:15 rozpocznie się szczyt w sprawie zakończenia wojny na Ukrainie. Szczyt będzie odbywał się pod Warszawą (miejsce jest tajne) i będę w nim brał udział ja i sąsiad. Wierzę, że osiągniemy cele i wyciągniemy wnioski. Nikogo ze strony Ukrainy i Rosji nie będzie w myśl zasady: Wszystko o was - bez was!

"Szczyt pokojowy" w Szwajcarii bez Rosji

#polityka #rosja #wojna #ukraina #polska

Aha... Powołujemy także Europejską Agencję Emisji Dwutlenku Węgla i będziemy przyznawać limity CO2 w nieco niższych cenach niż nasza konkurencja. Będziemy drukować certyfikaty i naklejać hologramy!
  • 8
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans: Ukraina jest zaproszna. Rosja jest zbedna, pisalem juz o tym. Bedzie mozna z nimi rozmawiac jak zdecyduja sie opusisc teren Ukrainy. trzeba bedzie wowczas omowic kwestie reparacji etc.
Nic nie wskazuje by mialo to miejsce w tym roku ani kolejnym, wiec poki co sa calkowicie zbedni na spotkaniach.
  • Odpowiedz
Nie mów mi kogo zapraszał sąsiad. Wiem lepiej. Nie będzie przedstawicieli Ukrainy ani Rosji.


@kryminalnykwadrans: za to cenię wykop. Spotkanie szefów, top Secret a na wykopie i tak wszystko opisane detalicznie.
  • Odpowiedz