Wpis z mikrobloga

Dobra pany, ostateczny pojedynek.

OLED 55" Samsung S90C za 4400 zł
czy
MiniLED TCL 65" C805. (faworyt przez rozmiar) 4250 zł

Za Samsungiem?
-OLED
-Szybkość działania

Za TCL?
-jaśniejszy (mam dwa okna niedaleko TV po jednej i drugiej stronie
-nie wypali się (każdy się w końcu wypala xd)
-WIĘKSZY!
-obraz tylko niewiele gorszy niż OLED ale jednak.

#hdtv
#telewizory
#tv
#pcmasterrace (sory za to ale tutaj jest dużo speców).
BornToDie69 - Dobra pany, ostateczny pojedynek. 

OLED 55" Samsung S90C za 4400 zł
cz...

źródło: 639ef65a-52cc-49d1-926d-a6669c89dc5e_p-telewizor-led-tcl-65c805-65-cali-4k-uhd

Pobierz

Którego TV brać?

  • Samusng OLED 55" 50.0% (31)
  • TCL MiniLED 65" 50.0% (31)

Oddanych głosów: 62

  • 23
  • Odpowiedz
-obraz tylko niewiele gorszy niż OLED ale jednak.


@BornToDie69: to nie jest niewielka różnica. To jest bardzo duża różnica. Ja bym na to popatrzył przez pryzmat odległości od ekranu i treści jakie będziesz oglądał. Masz około 2 metry od oczu do telewizora, to można się zastanowić nad 55". Masz 3 metry, to już bezwzględnie 65". Druga sprawa to oglądane treści. Jeśli będziesz oglądał tylko marny streaming, kablówkę, naziemną, to też
  • Odpowiedz
  • 1
@Drmscape2: TCL ma wspólne fabryki matryc z Samsungiem. To jest jeden grzyb wszystko. Gadałem z serwisantem od firmy ubezpieczeniowej, mówił że to już jest jedna ta sama chińszczyzna wszystko. LG chyba swoje w miare jeszcze ma w KOREI
  • Odpowiedz
@Drmscape2: Ojciec ma 65 TCL już któryś rok bez problemu, mi drugi Samsung padł zaraz po gwarancji, także więcej podejść do tej marki nie robię.
  • Odpowiedz
  • 3
@BornToDie69 oled jednak to oled. Ja jestem wyznawcą lg, bo mi soft Smart mocni podchodzi.
W szajsungu też da się żyć, ale w obu (S i TCL) trzeba jakieś śmieszne konta zakładać, czasem cie z nich #!$%@?.
Także nie dla mnie to - polecam Oled LG ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@BornToDie69 a co tam w nim ci nie gra? Tak z ciekawości pytam, bo ja przyszedłem z tcl i znajomi też mają tcl, a w robo. Samsungi są i to wszystko inne jest tak koszmarnie powolne, że łeb zrywa.
A webos działa zawsze, od razy, szybko, sprawnie, jeszcze ta myszka i głosowe szukanie. No miodzio.
  • Odpowiedz
@BornToDie69: Sam podałeś do wyboru OLED i MiniLED to zakładałem, że interesuje Cię OLED. TCL bardziej Ci odpowiada przez rozmiar, więc podesłałem OLEDa w rozmiarze MiniLEDa i źle.
  • Odpowiedz