Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#starwars #theacolyte #acolyte #akolita #gwiezdnewojny #disneyplus #disney #seriale

Piszę tu, bo nie mam konta obecnie.

Wielka krytyka spadła na Akolitę, zwłaszcza odcinek trzeci. I z jednej strony rozumiem, a z drugiej sobie myślę, że chyba za bardzo. Mnie osobiście w miarę się podobał epizod 3. Pierwsze dwa też takie 5.5-6/10, bez tragedii. Nie podobały mi się za to wypowiedzi reżyserki i aktorów i ta cała antymęska/antybiała otoczka. Ale sam serial nie jest jakiś tragiczny jak na razie, jest znośny.
W samej fabule póki co najbardziej mnie raziło to podpalenie. Imo słabo było pokazane, jak zrobił się z tego taki wielki pożar, że wszystkie wiedźmy zginęły.
Gra aktorska w epizodzie trzecim była wg mnie lepsza niż w pierwszych dwóch.
Samo to, że są inni użytkownicy mocy - jak dla mnie ok.

Napiszcie, co wy myślicie i jeśli się wam bardzo nie podoba ten serial to dlaczego.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim tylko że Wiedzmy z Dathomiry z innym podejściem do Mocy już zostały wprowadzone całkiem udanie przez samego Lucasa w Clone Wars i rozwinięte w Rebels i grach, po jaką cholerę teraz robić jakąś ich głupawą kopię?
  • Odpowiedz
najbardziej mnie raziło to podpalenie


@mirko_anonim: Żeby było śmieszniej kręcili to w parku rozrywki Disneya jako product placement ich nowo otwartego skrzydła Star Wars gdzie nikt nie chodzi xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

W samej fabule póki co najbardziej mnie raziło to podpalenie. Imo słabo było pokazane, jak zrobił się z tego taki wielki pożar, że wszystkie wiedźmy zginęły.

To celowo jest tak przedstawione, odtwarzamy wydarzenia z perspektywy Oshy, tak jak ona je pamięta. Luki scenariuszowe, nieprzekonująca sekwencja zdarzeń ma nam sugerować że mamy(podobnie jak głowna bohaterka) niepełny obraz sytuacji, prawdopodobnie Jedi nie powiedzieli jej wszystkiego o tym co nastąpiło, być może nawet
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Pozdrawiam użytkownika, który wysłał anonima. Tag jest po tylu latach gwałtu na SW wystarczająco martwy, by nie musieć się ukrywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutaj zamieszczam jedyną recenzję wartą przeczytania/obejrzenia:
HrabiaVik - @mirkoanonim: Pozdrawiam użytkownika, który wysłał anonima. Tag jest po t...
  • Odpowiedz
@jast: a.moze to wiedzmy z dsthomiry były kopiami. Może te czarne wiedzmy i ich odłam odleciał do nowej galaktyki tam gdzie poleciała Elsbet szukając Thrawna
  • Odpowiedz