Wpis z mikrobloga

Na początku jeszcze jak brałem medikinet Cr to było spoko. A teraz znów gotuje mi się w głowie. Czacha mi dymi.
Co z tym począć? Zwiększać dawki nie mogę w nieskończoność.
#adhd #psychiatria
  • 12
  • Odpowiedz
@volodia: co terapia daje osobie która zdiagnozowała u siebie adhd w dorosłym wieku? Bardzo dużo, jest to tak istotne jak leki. Może okazać się, że czacha dymi Ci po części przez destrukcyjne nawyki. Tak czy siak pytałem tylko z ciekawości, ale jak masz swoje doświadczenie itp to nie sugeruj się mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus @Wierzbek
@volodia terapia daje bardzo dużo, bym powiedział, że raczej to obowiązek przy ADHD bo ono ma kolosalny wpływ na nasze życie + dochodzą inne zaburzenia/choroby psychiczne.

Co do działania leku. Niestety, ale nigdy nie będzie działać jak przez pierwszy miesiąc czy dwa... Nie da się zwyczajnie. Ja nie jestem zwolennikiem przerw, choć lekarz sam mi o tym mówi bo... No mi bez leków chce rozsadzić głowę, ale polecam trochę inaczej
  • Odpowiedz
nie, a co miałaby dać?


@volodia: lekarz, który cię zdiagnozował i przepisuje leki nie powiedział Ci widocznie wszystkie na temat skuteczności "leczenia" ADHD. Monoterapia czasami u dorosłych powoduje to co przeżywasz teraz. Możesz próbować dobierać większą dawkę lub spróbować inny lek i szukać idealnej dawki oraz leku który będzie dawał w Twojej ocenie najlepsze rezultaty. Zajmę Ci to pewnie kilka lat a efekt mogą też nie być satysfakcjonujące.

U dorosłych Farmakoterapia
  • Odpowiedz