Wpis z mikrobloga

@raul7788: samo znalezisko nie jest manipulacją, ba! sam opis jest szczerą prawdą

Natomiast urojenia wykopków w komentarzach są takimi srogimi urojeniami, że w dyskusji dot. wolności słowa i cenzury, mogły być argumentem za wprowadzeniem cenzury

Przestrzeganie prawa przez Hołownię ma być wg nich bezprawiem i zemstą za wynik wyborów. A najśmieszniejsze jest to, że wystarczyło by poprosić jeszcze jednego posła (a mieli jeszcze ich kilku w zapasie) Konfy przed oddaniem projektu,
  • Odpowiedz
@Imperator_Wladek: ja bany dostawałem nie zmieniając nawet kropki w tytule czy opisie. A powód "celowe rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, manipulacje".
Także...

Ogólnie widać ,że tu "normalnych " użytkowników została garstka. Reszta sekciarze.
  • Odpowiedz
ja bany dostawałem nie zmieniając nawet kropki w tytule czy opisie. A powód "celowe rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, manipulacje".

Także...


@raul7788: Ale jaki to ma niby związek ze sobą? Czujesz się usprawiedliwiony z wrzucania fake newsów, bo nie sam je wymyślałeś?
  • Odpowiedz
Przestrzeganie prawa przez Hołownię ma być wg nich bezprawiem i zemstą za wynik wyborów. A najśmieszniejsze jest to, że wystarczyło by poprosić jeszcze jednego posła (a mieli jeszcze ich kilku w zapasie) Konfy przed oddaniem projektu, aby się pod nim podpisał, aby projekt nie spadł z rowerka


@Imperator_Wladek: wyborcy konfy to nie jest kwiat inteligencji jak widać :)
  • Odpowiedz
@Anakee: no wiesz, nie każdy "niezainteresowany" polityką musi rozumieć regulamin Sejmu, tak jak rozumie go Biuro Analiz Sejmowych. Tak samo fanatycy jedynej słusznej partii (jakkolwiek ona by się nie nazywała) nie muszą dokonywać analizy prawnej przed napisaniem komentarza w obronie swojej partii zamiast iść z instynktem stadnym i atakować za niewinność niewygodnego polityka. Jest to po prostu smutne, bo obniża to poziom debaty politycznej kraju, ale nic nie mogę z tym
  • Odpowiedz