Wpis z mikrobloga

Dobra, #!$%@?, trzeba zacząć brać sterydy. Kiedyś ćwiczyłem jak głupi, rower, bieganie, siłka, kalistenika mocno a i tak usłyszałem "czy ja w ogóle coś ćwiczę?" xd. Także trudno, najwyżej jak #!$%@?ę sobie zdrowie to przynajmniej będę mógł powiedzieć: To przez was, #!$%@? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
#przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@thorgoth: ale ja chcę po prostu dobrze wyglądać i nie lubię być nie fair oceniany. Gdybym sobie odpuszczał z ćwiczeniami i nie pilnował diety, to co innego, ale jak widzę, że przy takim samym nakładzie pracy mam kilka razy gorsze efekty niż ktoś inny, to mnie to strasznie demotywuje. Nie mam za łaskawej genetyki pod tym względem, to dlaczego by sobie tego nie nadrobić?
  • Odpowiedz
  • 0
@Van-der-Ledre: jakieś smaczne i zdrowe
@thorgoth: to będę brał tylko połowę dawki i może nie będzie tak źle? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Poza tym nie planuję długiego życia, znaczy nie spodziewam się że dożyję dalej niż 50-tki z powodu innych, gorszych problemów zdrowotnych, których sterydy akurat nie pogorszą (sprawdziłem), a poza tym chyba lepiej żyć x lat jako gigachad niż 2x jako zwyklak
  • Odpowiedz
@rekkin Sterydy to skrajnie głupi pomysł. Możesz sobie uszkodzić serce i jądra. Nie po to ćwiczymy, żeby niszczyć sobie zdrowie. Organizm lubi wysiłek więc jak dużo trenowałeś to twoje zdrowie i hormony się polepszyły, chcesz to teraz wszystko zniszczyć dla głupiego wyglądu?
  • Odpowiedz