Wpis z mikrobloga

@zrodzny_w_zbozu: raczej nie było nigdy problemu na lotnisku i ciągle ktoś wjeżdża i wyjeżdża tylko no koszt będzie znaczny za taką akcję, myślę że lepiej byłoby postawić auto gdzieś w Rzeszowie i pojechać pociągiem na Jasionkę z Rzeszowa - teraz jeżdżą co chwile pod samo lotnisko - fajnie to jest rozwiązane - peron jest dosłownie na lotnisku
  • Odpowiedz
@zrodzny_w_zbozu nawet na parkingu OKL zostawić możesz i kawałek boltem podjechać.
Musisz sprawdzić jak aktualnie, bo przed wojną był tam bezproblemowy wjazd.
Jak się dogadasz z hotelem Fenix lub Dwór Ostoya to pewnie też.
Ja bym próbował nawet wbić się do kogoś na podwórko w Jasionce.
Rzucić 100 zł i powinien się zgodzić.
Jeszcze przy basenie w Trzebownisku też się powinno udać.
A jeśli chcesz strzeżonego parkingu to przy Blue Diamond.
  • Odpowiedz
@zrodzny_w_zbozu tak z ciekawości ile kasy?

Ja niebawem też lecę na urlop.
Planowałem zostawić auto w domu i boltem na lotnisko za 40 zł śmigać.
W jedną stronę ok. 40 zł wyjdzie.
Powrót może być droższy bo taka godzina popularna będzie.
  • Odpowiedz
@rraaddeekk: z tym akurat loteria - może ci podjechać Corolla w kombi, a może też i Yariska. Osobiście wybrałbym opcję autobus na dworzec + pociąg na lotnisko - wyjdzie chyba najtaniej
  • Odpowiedz
@pietroo89 oficjalnie nie. Ale jest jakiś monitoring i oświetlony teren bezpośrednio przy Hotelu.
Lepsze to niż gdzieś na poboczu zostawić auto na tydzień bo się wandale mogą zainteresować
  • Odpowiedz
@rraaddeekk a, to w takim wypadku najlepiej już zadzwonić po zwykłą taryfę i poprosić o kombi - wtedy masz pewność, że podjedzie ci auto które będzie w stanie zabrać wszystkich z bagażami ;) z Biletami/Uberami to już loteria
  • Odpowiedz