Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy wprawieni gracze lub też ci, którzy mają swoją jedyną ulubioną divę wpadli na pomysł docenienia jej w sposób dawania jej napiwku? Jaką wysokość napiwku w procentach od bazowej kwoty dawaliście? Jak często? Czy jest to już za dalekie posunięcie i powinny jej wystarczać wizyty raz na tydzień? Jakie macie zdanie na ten temat?

#divyzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): .

@programista15cm

bo ona zazwyczaj tego chce, bo btw ma chlopaka i tak dalej


Nie, nigdy nie chce być traktowana jak seks-lalka. Klienci którzy tak je traktują dostają po prostu gorszą usługę, często cięcie na czasie i wszystko to na co ludzie narzekają na Garso. A klienci którzy je traktują jak kobiety, z szacunkiem, dostają dużo dużo więcej.

Rozmawiałeś o tym z każdą z nich? Ja rozmawiałem. Z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: może mój problem z braku zrozumienia twojej definicji seks lalki wynika z tego, że wszystkie kobiety traktuje jak kobiety, a ludzi jak ludzi. Nie zmienia to faktu, że przychodzę na seks i liczę na seks. Tak jak ona na pieniądze.

To że jest miło nie znaczy, że zamierzam się zbliżać emocjonalnie.... Wręcz za to płacę

Tak samo jak dzwoniąc po pizze płacisz za to, ze nie upaprzesz rąk w mace
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @programista15cm - ok, rozumiem że po prostu nie lubisz kobiet jako kobiet, interesuje Cię tylko ich ciało.
Ja lubię kobiety, w sensie rozmawiać z nimi, poznawać je (w sensie ich osobowość), divy to widzą i mnie po prostu lubią i też traktują jak kumpla.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @programista15cm

ale skąd ty taka teorie wysrales?


Napisałeś: "wszystkie kobiety traktuje jak kobiety, a ludzi jak ludzi"
Dlatego uznałem, że nie traktujesz kobiet jak ludzi. Może źle to zrozumiałem. Mniejsza z tym, nie czepiam się.

no u dziwek mnie bliskosc nie interesuje, zgadniesz czemu?


Twoja teoria o tym, że "Większość ludzi w branży sexworkingu ma koszmarne traumy" nie ma nic wspólnego z prawdą, ale skąd możesz o tym
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ale to jest prawda, prostytucja jest związana z patologią, oddolnym handlem ludźmi a taki "zawód" nie jest wykonywany z przyjemności.
Wybieranie takiego zawodu wiąże się najczęściej z biedą i przymusem ekonomicznym a takie kobiety gdyby wcześniej miały wybór innego zawodu to absolutnie by zrezygnowały z tego co mają teraz.
To #!$%@? psychikę w drobny mak, prostytutki odchodzą średnio z branży po 3 miesiącach a bardzo często pracują pod wpływem różnych substancji,
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Filippa - piszesz o statystykach, ja nie wiem jakie są statystyki, ja po prostu mam koleżanki w tej branży. Każda z nich jest po studiach i każda z nich miałaby możliwość pracy w innej branży. Każdą. A są divami oczywiscie dla zarobków. Zarobią swoje, odłożą i znikają. Kilka z nich już zniknęło z tej branży, kilka pracuje jeszcze dalej.
Przykład: jedna składała CV do kilku korpo w Wawie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): No to witam ponownie. ;) Sorki, że odpowiadałem tak długo, ale zwyczajnie nie miałem kiedy usiąść do komputera.

Fajnie że odpisałeś, bo zwykle jest tak w tych anonimach że na drugi dzień nikt już nie zagląda.


Skoro już zacząłem dyskusję, wypada ją dokończyć, a pytanie jest dla mnie ważne. Nie spodziewałem się tylko, że rozwinie się z tego aż tak wielka dyskusja.

Ale wiesz że ona może
  • Odpowiedz