Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem na randce. Może raz w życiu próbowałem kogoś zaprosić...

Zawsze kojarzyło mi się to jak z przesłuchaniem, jak z rozmową kwalifikacyjna o pracę. Dziesiątki pytań i testów, które musisz zdać żeby przejść do następnego etapu.

Od zawsze mam przed oczami wizję, jak wychodzę na debila, a laska mnie wyśmiewa przy ludziach. No bo tak naprawdę nie mam nic specjalnego do zaoferowania...

#przegryw #przegrywpo30tce
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@bulbulator12345 Stary piernik, prawie 35 lat co nigdy za reke nie trzymal, zero przyjaciół, (co najwyżej kilku znajomych) niedynamiczny, średnie zarobki, troche nieśmiały, zero większych przezyc. S----------e wychodzi uszami. Nie wspominajac już o wyglądzie.

Mhm, no co może pójść nie tak...???
  • Odpowiedz
  • 13
@exystexys

Zawsze mnie bawi jak ktoś proponuję każdemu przegrywowi przemeblowanie całego życia tylko dla hipotetycznej laski z drugiego końca świata. Skoro tu był gownem dla dziewczyn to tam nie będzie? Nie każdy jest ( i nie będzie już) IT 20k miesięcznie i zdalna praca.

Zostanę Arcymagiem? Czego oczy nie widzialy tego sercu nie żal. Mogę zostać nawet i Gandalfem Białym, coraz mniejszą mi to różnice robi...
  • Odpowiedz
@bulbulator90: masz s---------e poczucie własneĵ wartości coś mi się wydaje. Nie Twoja wina. Natomiast zacznij coś z tym robić, bo to niszczy Ci życie(chyba że masz zajebiste i się mylę).
  • Odpowiedz
@bulbulator90 nic sie nie zmieni, jesli nie zaczniesz dzialac. Z przegrywu da sie wyjsc bo sam wychodzilem wiele lat temu. Poprawic wyglad zawsze mozna. Wystarczy sie ogolic, zmienic okulary na soczewki, isc do fryzjera i zamienic koszulki z logo star wars na jakies bez logo i juz wygladasz lepiej. Do tego kup sobie drazek i rob pompki i podciaganie, jak nigdy nie cwiczyles to zmiany zauwazysz juz po miesiacu cwiczen. Ja
  • Odpowiedz
@bulbulator90: można nigdy nie być na randce i mieć wiele dziewczy, które poznaje się wychodząc gdzieś ze znajomymi, albo jakimiś innymi drogami. Też jeszcze nigdy w życiu nie byłem na randce, a na brak dziewczyn nie narzekam, bo po prostu sposób w jaki poznajemy się ciężko nazwać randką tylko przychodzi to naturalnie tak jak poznaje się kolegów. Albo pisząc dłużej z dziewczyną przez internet, gdy się spotykacie to już się
  • Odpowiedz